Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Ekran startowy p造ty gigabyte

28 Lip 2009 08:32 4173 10
  • Poziom 9  
    Witam!

Mam taki problem ot騜 gdy w陰czam komputer pierwsze co mi wyskakuje to ekran Gigabyte p造ty g堯wnej wszystko by這by normalne gdyby nie to 瞠 bez naci郾i璚ia 瘸dnego klawisza nie chce przej嗆 do normalnego w陰czenie komputera. wydaje mi si 瞠 jest to spowodowane z造m ustawieniem w biosie aby sprawdza poprawno嗆 sprz皻u czy da si to jako嗆 wy陰czy???

• Poziom 43  
    Bez wej軼ia do BIOS-u pewnie nie.
    Pr鏏owa貫 resetu - zworka/bateria?
    Konkrety w manualu do p造ty g堯wnej znajdziesz.
  • Spec od komputer闚
    Wy陰cz w biosie ekran powitalny Gigabyte i wtedy zobaczysz na czym bios si zatrzymuje.

• Poziom 43  
    tronic1, a ja wykoncypowa貫m po opisie, 瞠 Autor nie mo瞠 do BIOS-u wej嗆 (za熤a jaka wida mnie dopad豉). Ale oczywi軼ie skoro przekombinowa貫m to Twoja sugestia jest najbardziej oczywist z mo磧iwych.

Alan13 - gdyby si okaza這, 瞠 opcji ze zmian ekranu w BIOS-ie nie wida, to pewnie trzeba u篡 kombinacji Ctrl +F1, by - jak to u Gigabyte'a - do rozszerzonych opcji sie dobra.
  • Poziom 9  
    Znaczy 幢e mnie zrozumieli軼ie kiedy pojawia mi si ekran powitalny mog przej嗆 do ka盥ej funkcji poni瞠j zamieszczone. Tylko chodzi mi o to 瞠 ekran powitalny nie zniknie gdy nie wcisn 膨dnego klawisza. Przewa積ie robi to klawiszem TAB ,,Post Screen".

Dodano po 4 [minuty]:

To znaczy co mia貫 na my郵i tronic1 gdzie musz wej嗆 w biosie aby to wy陰czy.

• Poziom 43  
    Co w stylu Full Screen Logo czy Splash screen to sie powinno zwa.
  • Spec od komputer闚
    Nie wiem, nie znam tego konkretnie biosu. Poszukaj w biosie opcji Show Logo lub podobnej i wy陰cz.
  • Poziom 9  
    Wy陰czy貫m ekran powitalny w biosie.
    I zauwa篡貫m 瞠 nie chce przej嗆 dalej, przez sprawdzanie poprawno軼i CPU poni瞠j zamieszczam screen.

Ekran startowy p造ty gigabyte
  • Poziom 9  
    I dopiero gdy wcisn kilka razy ENTER p鎩dzie dalej. Co to mo瞠 by.
  • Spec od komputer闚
    Czy na dole ekranu wyswietla sie jakis komunikat?
    Jezeli problem faktycznie dotyczy procesora to czy masz wgrany najnowszy bios?

Po co dales 0.5MB zdjecie w zalaczniku za punkty, skoro wystarczylo je zmniejszyc np. w IrfanView. Pamietaj o tym na przyszlosc.
  • Poziom 9  
    Przepraszam za du瞠 zdj璚ie na przysz這嗆 b璠 pami皻a. Nie na dole ekranu nic si nie pozuje a najnowszego BIosa nie mam wgranego. Jak wgram dam zna czy pomog這.