Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Chłodziarko-zamrażarka Liebherr ct 20010 - nie chłodzi

28 Lip 2009 09:55 4676 6
  • Poziom 2  
    Witam
    Mam problem z w/w chłodziarko-zamrażarką. Wczoraj nagle przestały działać obydwa moduły - chłodziarka i zamrażarka, rozmroziły się. Przypuszczam że agregat działa ponieważ włącza się co pewien czas na krótką chwilę (ok 3s) po czym ponownie wyłącza (czyżby termostat?). Bardzo proszę o jakieś sugestie odnośnie przyczyn usterki oraz schemat chłodziarko-zamrażarki Chcę dodać iż zamrażarka znajduje się na górze. Dziękuję za wszelką pomoc.
    Pozdrawiam
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 20  
    Skoro włącza się na kilka sekund,to działa zabezpieczenie przeciążeniowe rozruchu i agregat raczej na pewno do wymiany.Raz na tysiąc może to być rozregulowany termik,ale dokładną diagnozę powinien raczej postawić fachowiec.
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 2  
    No właśnie to samo mi powiedzieli w sklepie z czesciami agd. Niestety chyba agregat do wymiany, czekam na fachowca aby to potwierdził. W każdym razie dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam
  • Poziom 10  
    Ja też mam chłodziarko-zamrażarkę Liebherr ct 20010 i tak samo się działo ale okazało się że nadpaliło mi styki w przekaźniku termicznym , ale po podłączeniu bezpośrednio lodówka pracuje normalnie już trzeci dzień, ale szukam tego przekażnika i nie mogę dostać a on ma taki symbol PE 25J6
    F6
    15-05
  • Poziom 20  
    Zabezpieczenie termiczne może być od każdego agregatu o takiej samej mocy.Pozdrawiam.
  • Poziom 2  
    kolego, gdzie szukac tego przekaznika termicznego?
  • Poziom 20  
    "Termik" znajduje się w puszce przyłączeniowej agregatu, tuż obok przekażnika rozruchowego i jest z nim połączony.Pozdrawiam.