Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Informacja jak wydrukować statystyki odnośnie KX-P7105

seba222 28 Lip 2009 10:05 666 0
    seba222
    Poziom 18  
    Witam,

Jak wydrukować statystyki ( mam na myśli, ilość toneru, konfiguracja (wbudowana pamięć), ilość wydruków jakie zrobiła, zużycie wałka w drukarce laserowej KX-P7105 .

Doszedłem że trzymając reset "reset" przez 5 sekund drukuje selftest, ale nie ma tam żadnych informacji.

Będę wdzięczny gdy ktoś powie jaki kod mam jej "wygrać" resetem by wypluła jakieś dane techniczne.

pozdrawiam

PS: Chciał bym pokazać dodatkowo jak wygląda drukowana strona.
    Rozebrałem pojemnik z tonerem, jest całkowicie pełny ! dosypałem mu trochę "tonera" dedykowanego dla tej drukarki, lecz wydruk się nie poprawił.

Dalej drukuje jak widać.

Potrzebuję wykres zużycia elementów, ponieważ chce określić czy wyrzucić ją do pobliskiego kontenera, czy udało by się coś z nią zrobić.

Ten "szary kwadrat" powinien być czarny (100 % black ), jaki jest sami Państwo widzicie.

Teraz zainstalowany jest jakiś "regenerowany bęben", nie wiem ile to pracowało, gdzie i jak. Koszt jakiegoś to minimum 2 stówy. Taniej kupić nową drukarkę.

Dopowiedzcie czy nie dało by się czegoś "odratować", bo 2 stów na pewno nie włożę :/