Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VW Golf V 2005r deska rozdzielcza

28 Lip 2009 12:21 8929 6
  • Poziom 9  
    Vitam,

posiadam nastepujace problemy:

jestem w trakcie wymiany deski rozdzielczej w vw golf V - praktycznie z wszystkim sobie poradzilem, ale:

1) nie moge wyciagnac przelaznika wycieraczek przy kierownicy czyli prawego... -nie chcialbym niczego ulamac a blokuje jego wysuw jedna plytka ktora jest umiejscowiona frontalnie do kierowcy oraz ewentualnie jak trzeba to dolna glowna plytka, ktora umiejscowiona jest w pozycji poziomej pod kierownica

2) jak wyjac przelacznik swiatel ten po lewej stronie z kokpitu ??

deske mam juz luzna wsystko bez zarzutu - nic nie polamalem :D

Poprosilbym o szybka odpowiedz poniewaz samochod mam juz gotowy i tylko z tym mamproblem a jak w serwisie niema sie wejscia to uslysze tylko odpowiedz: zapraszamy:D :Pp
  • Poziom 19  
    trzeba zdjąć taśmę airbaga, moduł koła kierownicy pod kierownicą i dopiero wyjdą manetki.

Przełącznik świateł wychodzi tak samo jak w poprzednich modelach.
    Przekręcasz pokrętło włączania świateł do oporu w lewo(chowają się ząbki zabezpieczające ) i wychodzi przełącznik.
  • Poziom 9  
    Siwus moglbys podac swoj numertelefonu na priv // albo gg ?

Dodano po 22 [sekundy]:

jak zdjac ten modul pod kierownica ??
  • Poziom 24  
    Witam!
    Poprawiajac kolege wyzej:
    wylaczamy swiatla, wciskamy przelacznik i wcisnietego przekrecamy na postoj jednoczesnie po przekreceniu ciagnac.

Pozdrawiam!
  • Poziom 9  
    no ok kwestia przelacznika jasna ;) teraz jak zdejmuje sie te plytke glowna pod stacyjka?? pomoze ktos ??

pilna sprawa bo nie moge wyjechac autem z garazu :(
  • Poziom 9  
    Czy wie ktoś jak wyciągnąć ten moduł? Mam podobny problem. Pozdrawiam
  • Poziom 9  
    Aby zdjąć moduł pod kierownica należy zdjąć od dołu obudowę modułu ma dookoła kilka zapinek a następnie wyciągnąć płytkę modułu- na dół bardzo ostrożnie bo trzyma się ona na gniazdach wtyczek z tyłu tez są dwie wtyczki z kablami które należy odczepić. Następnie zostaje górna cześć obudowy modułu przymocowana od spodu kolumny kierownicy, gdzie są 2 zapinki. Jak zejdzie odkręcamy mała śrubkę i po kolei schodzi taśma manetki itd..