Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pioneer KEX 900SDK- aktywacja SECRET COdE

aries_2005 28 Lip 2009 21:51 1739 3
  • #1 28 Lip 2009 21:51
    aries_2005
    Poziom 12  

Witajcie!

Posiadam Odtwarzacz kaset/tuner Pioneer KEX 900 SDK.
    Radyjko załącza sie bez kodu. Na panelu czołowym jest info SECRET COdE na płycie głównej na podstawce siedzi pamięć PDH-001 z logo Pionka zamiennik to np 93C06. Wszystko wygląda OK, ale...
    Chciałbym uaktywnić kod. Wiem ze niektóre modele miały kod oryginalnie. Można go też uaktywnić, procedura skomplikowana ale można.
    Czy ktoś z Was posiada instrukcje lub wie jak to zrobić?
    Jak wprowadzić dane do procka aby wymagał kodu po podłączeniu? Kolejny problem to zczytanie z pamięci kodu, bo go nie mam, pewnie jest zapamiętany, ale to inny wątek.

0 3
  • #2 29 Lip 2009 13:56
    djlj24
    Spec od car audio

Jeżeli kod jest niaktywny to możesz wpisać swój. Zdaje się na wyłączonym trzymało się jakiś klawisz (MODE?) a potem wpisywało swój kod i radio chodziło z kodem.
    Tak na marginesie to PDH-001 nie jest tym samym co 93c06 i w razie wpadki jej podmiana może nie być prosta.

0
  • #3 31 Lip 2009 09:00
    aries_2005
    Poziom 12  

Bardzo dziękuje! W ten weekend spróbuje.
    Tak DjLj24. Masz racje to nie ta sama pamięć. Znalazłem tą informację gdzieś na jakimś forum, ale PDH to raczej półprogramowalna kość i raczej można ją tylko zczytać jak sądzę.
    Tak czy owak spróbuję i dam znać.
    Bardzo dziękuje i pozdrawiam,
    Marcin

0
  • #4 28 Gru 2009 23:23
    aries_2005
    Poziom 12  

Witaj! Tu marcin.

Niestety ten sposób nie działa na moim modelu. Wykonując w/w procedure nic sie nie dzieje podczas trzymania przycisku lub wprowadzania kodu. Myśle ze procedura jest bardziej skomplikowana. Może ktoś inny zna tą procedurę?
    Czy procedura zamieszczona była w instrukcji obsługi?
    Gdzie moge szukaać info.
    Bardzo prosze o pomoc!
    Dziękuje,
    marcin

Dotarłem! Cała procedura jest opisana w instrukcji od KEX-900.

dziękuje i pozdrawiam,
    Marcin

0
  Szukaj w 5mln produktów