Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Echostar DVR-747 - zniknęły nagrane programy na dysku.

alkoj 28 Jul 2009 23:57 4758 2
    alkoj
    Level 11  
    Witam

Wczoraj podczas oglądania filmu z dysku ( Echostar DVR - 747 Cyfrowego Polsatu ) , nastąpił restart dekodera . Nie było by w tym nic dziwnego , bo wyglądało to jakby był aktualizowany "klucz" dostępu. Niestety po uruchomieniu z dysku zniknęły wszystkie nagrane programy.
    Dziwne , ale dysk się nie uszkodził jak sądziłem ( tego nie wiem ), w menu pokazuje 100% wolnego miejsca i czas do nagrania ponad 66 godzin. Sprawdzałem też ,bez problemu nagrywa .
    Nie wiem czy to może są objawy wysiadającego dysku ( sprzęt po gwarancji )? Chyba nowy "klucz" dostępu nie sformatował by dysku ?
    Może ktoś miał podobny problem , bo w BOK-u Polsatu nic nie mogli doradzić , a wcześniej z dekoderem nic się nie działo pracował bez problemu.
    Podejrzewam też, że nie ma też możliwości odzyskania z dysku czegokolwiek ( pliki wideo zapewne są szyfrowane ).

Z góry dziękuję za odpowiedź i zainteresowanie tematem.
    misiaty1985
    Level 16  
    Dekodery Polsatu same aktualizują sobie oprogramowanie. Może coś sknocili w nowym sofcie. Dzisiaj byłem w punkcie Polsatu i kumpel który tam pracuje powiedział że właśnie na święta wyszło nowe oprogramowanie i mają urwanie głowy bo każdy dekoder który chcą sprzedać chce aktualizować soft. Dodam że jest sporo reklamacji po każdej takiej zmianie oprogramowania.
    alkoj
    Level 11  
    Witam

Dekoder już dawno nie jest używany , a ja faktycznie zapomniałem zamknąć temat.
    Chociaż sam system szyfrowania nagrań jest ciekawy .

Pozdrawiam