Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LG RZ-27LZ55 - regulacja głośności

29 Lip 2009 13:17 3688 8
  • Poziom 2  
    Od 3 lat posiadam LG RZ-27LZ55. Po kilku miesiącach padła w nim regulacja głosu. Cały czas 100% volume i nic się nie dało zrobić. Serwis. Pech chciał ze z 2 miesiące po zakończeniu gwarancji usterka się powtórzyła.

W serwisie powiedzieli 7-8 stów za naprawę to zakupiłem nowy TV a ten odpoczywał w piwnicy. Wczoraj dokupiłem do niego kino domowe
    LG HT353sd w zestawie nie było żadnego kabla i teraz prośba.

Jakie mam kupić kable aby oba urządzenia podpiąć oraz przy oglądaniu kablówki głos i regulacja następowały przez ten zestaw kina?

LG RZ-27LZ55 - regulacja głośności

Na tym poziomym pasku mam od góry:

S-video
    3 razy component DVDin
    Audio L + R

Pomoże ktoś?
  • Poziom 2  
    Pomoże ktoś :(
  • Poziom 29  
    Niestety w tym TV nie ma AUDIO OUT więc będzie problem z kablówką z dekodera cyfrowego było by OK. Za 2 tygodnie będę miał sprawną płytę do tego cacka w razie problemów zapraszam na PW. Pozdrawiam
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 2  
    Jak te głośniki odłączyć?
  • Poziom 2  
    Panowie kupilem kabel euro - 6cinch teraz jak go mam podpiac?
  • Poziom 21  
    Jeśli masz wyjście słuchawkowe w TV, to wkładasz samą wtyczkę jack i masz odcięty dźwięk, jak nie to odkręcasz obudowę telewizora i wyciągasz kable od głośników.
    Łączysz kino z TV kablem EURO. Ustawiasz w TV kanał z kablówki i we włączonym kinie, przełączając przycisk INPUT, ustawiasz na TV-AUDIO. Powinien się pojawić dźwięk na głośnikach od kina.