Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

pralka amica pa5580

29 Maj 2004 11:12 7888 12
  • Poziom 10  
    Pralka "wysadzila" swiatlo. Nastawiam pralke, ale po chwili zapala sie dioda koniec. Fachowiec zalecil wymiane programatora ale to b.drogo. Po przyjrzeniu sie panelowi progamatora zauwazylem "swajczony" jeden chyba kondensator koloru czrnego. Jaki to typ i gdzie go kupic? Nie stac mnie na nowy programator. Moze mi ktos go nareperuje i bedzie duzo taniej. Jestem z Koszalina Tel. +94 347-12-60. Pozdrowienia
  • Poziom 15  
    Witam.
    Mało danych pralki. Za pa5580/...... powina być dalsza część typu.Jeżeli będę znał dalszączęść może coś poradzimy.
  • Poziom 10  
    Sorki. Typ tej mojej nieszczcesnej pralki:PA5580 A520 Dzieki.
  • Poziom 10  
    A na panelu jest przyklejnona naklejka: 42/0O/ELRAD/587293. Jeszczce raz dzieki. :)
  • Specjalista AGD
    Witanko!
    Czy idzie cos odczytac z tego sfajczonego elementu?najlepiej zrob zdjecie.
    Obadamy co jest grane.
  • Poziom 15  
    Witam.Uszkodzenie powstało z powodu zwarcia w zaworze przesterowania( to jest to coś z trzema wyjściami wężowymi na dole pralki).Z powodu zwarcia pada najczęściej triak (1 A) oraz opór.Zwarcie tego typu powoduje również uszkodzenie procesora co kwalfikuje płytkę do wymiany. Moja propozycja--wymiana płytki na inny typ pa5580/510 co zabezpieczy twoa kieszeń w przyszłości przed ponownym poważnym wydatkiem.Zaproponowany typ zmieni troszeczkę pralkę (będzie bez spryskiwacza) ale efekt prania zostanie taki sam.Pozdrawiam
  • Poziom 10  
    Jestem pod wrazeniem fachowej odpowiedzi, lecz to nie polepsza mojego humoru, gdyz musze kupic nowa czesc. A ile ta czesc moze kosztowac i gdzie ja mozna kupic? Pozdrowienia
  • Poziom 15  
    Spróbuj pod nr.0801801800- telefon serwisu AMICA za zaliczeniem pocztowym mogą przesłać. Jednak jest rezyko ponieważ jeżeli zamontuje to ktoś inny niż serwis tracisz gwarancję na płytkę.Na koniec dzięki za wrażenia.Pozdrawiam.
  • Poziom 10  
    TRAIK typ: 7N471K JVR
    OPOR typ: Z06607 A027
  • Poziom 11  
    mam pytanie jak podlaczyc ten zastepczy triak BT136-600E obudowa To220 bo jest chyab inaczej spolaryzowany niz tamten orginalny??
  • Poziom 11  
    ale to są dane tego orginalnego triaka a skąd wezmę dane tego zastępczego?! bo jak szukałem bo nei mogłem znaleść ! ;]