Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ludzie sprawdzajcie czy Orange doładował Wam obiecaną kwotę.

boka 29 Lip 2009 22:17 2127 2
  • #1 29 Lip 2009 22:17
    boka
    Poziom 10  

Witam
    Dziś wszedłem sobie na orange on line bo zastanawiało mnie czemu tak szybko schodzą mi środki z konta. Abonament 20 zł firma mix plus 10 zł z bonusu za przedłużenie umowy. Po przeanalizowaniu bilingu okazało sie ze Orange zapomniało przez 7 miesięcy doładowywać jeden z moich numerów kwotą dodatkową którą obiecali podczas przedłużenia umowy. Kwota co prawda nie duża bo 10 zł ale zawsze(7 miesiecy =70zł). Wiec proszę Was sprawdzajcie czy faktycznie dostajecie co Wam obiecują.
    Jestem tylko ciekaw bo rok wcześniej tez przedłużyłem umowę na tych samych warunkach czy wtedy tez była taka sama sytuacja. KOnsultant nie mogł co prawda sprawdzic.
    Pozdrawiam
    Bądzcie czujni

0 2
  • #2 29 Lip 2009 23:00
    Brzozza93
    Poziom 15  

A moich starszych dymają na punktach z profitu. Nie dają za polecenie zapłaty 100 pkt i muszę sprawdzać tacie na orange.pl rejestr operacji. W BOKu profitu (*300) dodają pkty, ale po paru miesięcach sprawa się powtarza.

0
  • #3 30 Lip 2009 00:14
    wujek1986
    Poziom 14  

Miałem to samo. Prawie miesiąc czasu z nimi walczyłem. Wywalczyłem tylko to ,że teraz mi zasilają konto poprawną kwotą. Za zaległe miesiące nic nie dostałem.
    Nawet nie przeprosili. Nie powiem ile wydałem na telefony do nich...
    Ale pociesza mnie fakt ,że jeszcze 3 miesiące i od nich się uwolnię.

0