Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

słuchawka bluetooth

30 Lip 2009 15:43 4217 6
  • Poziom 2  
    Witam wczoraj zakupiłem słuchawke bluetooth nokia BH-101 do telefonu se k550i . I zdaje sie ze wszystko jest ok dodałem urządzenie wpisałem ten kod(0000) chciałem sprawdzic czy działa w rozmowie telefonicznej. I okazało się ze jest ok ale mam problem z radiem. Bo wyświetla się komunikat tak jak by nie było podłączonych słuchawek. Może radio trzeba jakoś przestawić na obsługe bluetooth ?
    Menu->Ustawienia->Połączenia->Zestaw HF i dalej jest moje HF i połączenie przych. Gdy przejde do Moje HF słuchawka jest dodana ale dalej radio nie działa

A u mojego brata w samsungu d900 wogole nie działa a sprzedawca mowil ze w kazdej komie z bluetoothem musi działać. Z góry dzięki za pomoc.
  • Poziom 24  
    I się wszystko zgadza - do radia musza byc słuchawki przewodowe bo kabelki sa od razu anteną
  • Poziom 18  
    a nie lepiej spytać na właściwym forum ?
  • Poziom 2  
    Na innym forum jeden z forumowiczów na moje zapytanie czy słuchawka bluetooth jest tylko do rozmów odpisał tak :

"K550 ma Bluetooth A2DP czyli możesz słuchać muzyki przez słuchawkę BT,tak więc całkiem do samych rozmów nie jest "

Ps. Jaki jest czas możliwości zwrotu produktu do sklepu bez podania przyczyne. - Pytam się zapobiegawczo.
  • Poziom 12  
    3 dni bez podania przyczyny. Radio odpada, ponieważ nie ma dodatkowej anteny odbierającej sygnał radiowy.
  • Poziom 2  
    Heh ok dzieki za odpowiedź bo tak naprawde chciałem mieć tą słuchawke głównie do słuchania muzyki/radia. Dziwne sie wydaje żeby bulić 100 zł i żeby była tylko funkcja rozmowy. Jeszcze raz dzięki.
  • Poziom 31  
    Jakość muzyki przez bluetooth jest marna, a radia nie odpalisz, bo jak wyżej zostało napisane, musi być antena, a przewód od słuchawek robi za antenę. W instrukcji telefonu o tym powinno być napisane, przynajmniej ja w jakiejś instrukcji nokii czytałem.