Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Zmywarka Bosch srs46a32eu - nie rozpoczyna cyklu mycia

gnal 30 Jul 2009 18:17 3782 5
 • #1
  gnal
  Level 2  
  Proszę o pomoc.
  Podczas uruchomienia jakiegokolwiek cyklu, zmywarka pobiera ok, 0,5 l wody, pojemnik na proszek się nie otwiera, a zmywarce słychać tylko szum. Jeżeli ktoś miał taki problem to proszę o pomoc.
 • #2
  elektro-dom
  Level 23  
  Do przeczyszczenia hydrostat - płaszcz wodny.
  Użyj funkcji szukaj - jest o tym wszystko!
  powodzenia!
 • #3
  gnal
  Level 2  
  Płaszcz wodny przeczyściłem, zaworek w nim działa, ale pobieranie minimalnej ilości wody bez zmian. Zastanawia mnie, kiedy z płaszcza powinna schodzić woda?. Kiedy doprowadzam napięcie do elektrozaworu, woda zostaje doprowadzona do zmywarki i cykl prania występuje prawidłowo, jednakże w dalszym ciągu nie jest otwierany pojemnik na środek czyszczący. W dalszym ciągu proszę o pomoc.
 • #4
  elektro-dom
  Level 23  
  No to jeszcze rurkę plastikową idącą od płaszcza do komory zmywarki i sam wlot do komory zmywarki.
  Pozdrawiam
 • #5
  gnal
  Level 2  
  Mam zmywarkę rozebraną w "drobny mak", wszystkie rurki czyste i komora. Nie mam się do czego przyczepić. Nurtuje mnie cały czas, kiedy powinna spływać woda z prawego płaszcza do komory. Może taka minimalna ilość pobieranej wody jest prawidłowa a dopiero później po o tworzeniu elektrozaworu powinna spływać do komory zmywarki. I w dalszym ciągu nie jest otwierany pojemnik na proszek podczas zmywania. Może ktoś by mi podał nr tel. to bym porozmawiał na ten temat, takie opisy są nie zawsze dokładne. Proszę o pomoc.
 • #6
  birre
  Level 20  
  jak przeleje wode przez płaszcz do hydrostatu powinien załączyć sie zawór spustowy z płaszcza ten lewy jeżeli woda nie schodzi sprawdź cewkę