Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

TONSIL SPEED 1700 czy GMS 960 ?

sharic11 30 Jul 2009 20:37 3466 6
    sharic11
    Level 13  
    proszę o pomoc w wyborze waham się między tymi dwoma zestawami. który wybrac? dodam żę te głośniki mają chodzić pod radiem JVC KD-G441.
    cursor
    Level 30  
    A do jakiego auta to ma być zamontowane?

GMS ma większą głębokość niż tonsil(65mm) i np. do astry F nie da rady je założyc, bez przeróbki boczków
    ukashec
    Level 22  
    Z tego co mi wiadomo to tonsil ma głębokość powyżej 80mm, ale ręki nie dam sobie uciąć...
    slaw369
    Level 12  
    Tonsil speed 1700 to bardzo dobre głośniki(w swojej klasie),przynajmniej woofery.
    Jednak pod samym radiem nie pokażą na co je stać.
    Pod samo radio poszukaj lepiej coś max 40wat w rms.
    Gms nie słyszałem.
    sharic11
    Level 13  
    Głośniki mają być zamontowane w Seacie Cordoba z 1996 r. W przyszłości mam zamiar zamontować wzmaka. Widzę że zdania są podzielone. Może ktoś jeszcze się wypowie? Tonsil ma głębokość montażową 70 mm a GMS 66 mm. A jaka jest maksymalna głebokość montażowa w Cordobie z 96r?
    Urwis20VT
    Level 10  
    Hej, posiadam Tonsil Speed 1700, te co akurat są na Allegro. Napędzam je radiem Kenwood 4x52W. Wcześniej przerobiłem mnóstwo zestawów na zwrotnicy innych firm. Miałem PB, Helixy, Phonocar, HZ itp.... Teraz skusiłem się na Speedy. Jak dla mnie są niesamowite. Wszystkie swoje ulubione utwory usłyszałem w zupełnie nowym, odmiennym świetle. Nowe szczegóły których wcześniej nie słyszałem mile mnie zaskoczyły. Moim zdaniem ten Tonsil jest najlepszy w swojej kategorii cenowej. Osobiście mogę porównać je tylko do DLS R6A. Aha- Speedy 1700 wymagają mocnego radia lub zasilania ze wzmacniacza. Polecam Ci je z czystym sumieniem.