Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Fujitsu Siemens Amilo xa2528 - jak uruchomić recovery?

31 Jul 2009 15:00 31840 4
  • Level 14  
    ktory klawisz F lub sekwencja klawiszy uruchamia recovery disk z ukrytej partycji
  • Level 26  
    Program recovery uruchamiasz poprzez zwykłe F8 przy starcie, tak by wejść do listy trybów uruchomienia komputera( awaryjny, vga, ostatnia znana dobra konfiguracja). Potem wchodzisz w Napraw komputer> Fujitsu Siemen Recovery.
  • Level 14  
    Uruchomiłem klawisz F8, wybrałem napraw mój komputer, przeszdłem do wyboru funkcji naprawiania,notebook przeszedl cały proces recovery disc , operacja została wykonana poprawnie , lecz pomimo tego caly proces zakonczyl sie niebieskim ekranem(taki sam problem wystapił gdzy chciałem wgrac Viste z wcześniej zrobionych płyt ratunkowych. Natomiast bez problemu mogłem wgrac system z pożyczonej płyty z systemem ,bazujacej na moim systemie Vista Home Premium.
  • Level 26  
    Może masz 2 dyski np i raid ustawiony i z tąd nie możesz odzyskać systemu z wypalonych płyt. Jak wgrałeś vistę z innej płyty to nie masz już dostępu do Fujitsu Recovery z ukrytej partycji.
  • Level 14  
    a własnie ze mam a bo system na dvd nosniku to nie recovery , wiec partycja D przy wgrywaniu pozostaje nie ruszona, taka mam dalej , po prostu nie wiem co powoduje takie zamieszaqnie????
    Odpuszcze juz i podziekuje wszystkim dobrym ludziom ktorzy zechcieli mi pomóc.
    Uwazam temat za zakonczony