Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung e250 Prawdopodobnie soft

Redgy 31 Lip 2009 18:49 2169 7
  • #1 31 Lip 2009 18:49
    Redgy
    Poziom 33  

Witam. Mam problem z samsungiem e250.
    Napisze co wiem: Telefon miał zmienianą taśme i lcd. Padł przy próbie zmiany sorftu na alternatywny. Objawy są takie telefon się włącza, widać logo samsung e250 i reset i tak w kółko. Teraz jaki soft tam wrzucić CLA+TFS aby go uzdrowić. Laminat zielony zatem to nie może być e250D.
    Wiem że najlepiej ten co był tylko że jest musztarda po obiedzie bo nie ma backup'u. Telefon działał dobrze przez około 2 godziny na alternatywnym sofcie by Dario po czym został wyłączony. Po ponownym włączeniu objawy jak wyżej. Teraz siedze i kombinuje. Ponowny unlock nie działa zatem obstawiam eeprom. Proszę o upewnienie mnie.

0 7
  • #4 01 Sie 2009 12:11
    Redgy
    Poziom 33  

Może ktoś podać linka do E250 full repair ?? Bo znalazłem ale do e250D. A ja mam tutaj e250 na zielonym laminacie.

0
  • #6 01 Sie 2009 12:30
    Redgy
    Poziom 33  

Doskonale o tym wiem. Jeśli bym miał nie pytałbym się o te pliki. NSpro nie mam. Jedynie UFS-3 i kabel serwisowy do samsunga pod com. Rebuild imei sobie zrobie u kogoś kto ma ns-pro. Chce jedynie wykluczyć usterke softową zanim zacznę HW. Jeżeli to soft jest przyczyną to telefon po full repair się wlączy bez resetów. Będzie miał albo zły imei albo brak dźwięków. To już wiem jak rozwiązać.

A tak na marginesie nie zauważyłem początkowo ironi :) - brak precyzji w kopiowaniu :D. Dzięki za zainteresowanie

0
  • #7 01 Sie 2009 13:38
    A_r_K
    Poziom 29  

Najlepiej jak masz kogoś z nspro to udaj się do niego i niech wgra. Zajmie to jakieś 20-30 minut i będzie wiadomo. Niestety nie mam hwk i nie wiem czy jest pod niego jakiś full repair. Może nie być jak nie będzie to spróbuj wgrać eeprom przez hwk.

0
  • #8 01 Sie 2009 14:13
    Redgy
    Poziom 33  

Eeprom nic nie daje. Full Rapair też nic nie daje (nie wiem czy dobry wrzuciłem, bo znalazłem gdzieś w sieci). Więc już nie wiem albo mam złe flashe albo to HW. Prosiłbym o te pliki z supportu bo są pewne. Dam pkt za dobre Flashe. Pliki Bin(CLA) i TFS tego full Repair.

0