Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

jaki program do monitorowania pracy komputera ??

30 Maj 2004 01:39 21342 9
  • Poziom 22  
    witam... czy ktos wie jak nazywa sie program do monitorowania pracy komputera, pod nieobecnosc wlasciciela ? Chodzi o taki program, ktory zapamietalby wszystkie operacje jakie zostaly wykonane na danym sprzecie. Jakie strony zostaly otworzone, jakie dokumenty, co zostalo napisane z klawiatury itp.... Czy cos takiego istnieje i skad to wziac???
  • Poziom 43  
    to jest trojan z zapisywaczem klawiatury, było coś takiego na elektrodzie, program szpiegujący, jesli nie monitorujesz swojego komputera to jestes podług polskiego prawa przestepca pamietajo tym. Sa nawet programy zapisujący wszystkie wejścia i wyjścia z komputera bit po bicie łącznie z nagłówkami. network trafic analizery sa jeszcze inne nazwy na ten ostatni.
  • Poziom 22  
    no dobra, ale gdzie tego szukac i jak sie to nazywa ???
  • Poziom 14  
    Ja mam coś dla Ciebie. Wyświetla wszystkie wykonywane operacje z czasem ich trwania, jest na hasło a dodatkowo może co określony czas robić screen ekranu. Naprawdę świetny. Sam go używałem przez pewien czas.
    Załączniki:
  • Poziom 22  
    Podobnie działa program SPY.Jest darmowy.
  • Poziom 14  
    A w jakiej wersji językowej i co znaczy podobnie. Ma takie funkcje jak wymieniłem?
  • Poziom 22  
    Nie pamiętam skąd ściągnąłem ten program,więc Ci go wysyłam.Jak rozpakujesz to najpierw przeczytaj opis.I zawsze możesz skontaktować się z autorem.Program jest darmowy i polski.
    Załączniki:
  • Poziom 16  
    Poszukaj programu SC-KeyLog, zapisuje wszystko co się działo na komputerze, brak możliwości podglądu obrazu. Zapisuje plik *log lub wysyła na maila. Pozdrowienia.
  • Poziom 10  
    brief99 napisał:
    witam... czy ktos wie jak nazywa sie program do monitorowania pracy komputera, pod nieobecnosc wlasciciela ? Chodzi o taki program, ktory zapamietalby wszystkie operacje jakie zostaly wykonane na danym sprzecie. Jakie strony zostaly otworzone, jakie dokumenty, co zostalo napisane z klawiatury itp.... Czy cos takiego istnieje i skad to wziac???

Nie miałem z nim styczności ale podobno jeden z lepszych.

Link