Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

historia stron internetowych

30 Maj 2004 04:31 10332 6
  • Poziom 12  
    witam mam taką prośbe chodzi mi oto jak sprawdzić jakie stronki były odwiedzane i jakie maile były wysyłane i gdzie bo podczas mojej nieobecności ktoś grzebie w kompie ale za każdym razem kasuje historie jeszcze dodam że mam windowsa xp prosze was o pomoc w gg archwum też jest kasowane
  • Poziom 12  
    normalnie nie wierze że nikt na tym forum nie potrafi mi pomódz :(
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 14  
    Oczywiście że jest sposób. Program monitorujący pracę kompa i robiący zrzuty ekranu co określony czas. Pokazane są wszytkie operacje wykonane z czasem.

Moderowany przez jankolo:

Umieszczanie na forum ogólnodostępnych programów jest niedozwolone, a pobieranie za nie opłat jest po prostu nieeleganckie i niemoralne. Załacznik usuwam. Program można pobrać na przyklad stąd: http://programy.internetstandard.pl/pc/3420/Internet.Download.Manager.4.01.html

• Poziom 32  
    Cobra210 nie rozumiem po co zamieszczasz ogólnodostepny plik z ustawiona taka iloscia punktow, wystarczy wstawic link do tego programu... A co do tego to sa o wieele lepsze programy typu "keyloger". Wystarczy poszukac w googlach jakiegos keyloogera.
  • Poziom 14  
    Jak Ci nie odpowiada Zahyr to nie musisz odemnie ściągać. Możesz sobie poszukać sam. A jak życzysz sobie ten plik to ściągaj za określoną wartość punktów.

Moderowany przez jankolo:

Przeczytaj mój wpis moderacyjny w swoim wcześniejszym poście i w przyszłości stosuj się do niego.

• Poziom 10  
    Czy taki program rejestruje wszystkie czynności wykonywane w sieci?