Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Bosch Dect-COM 757

30 Maj 2004 10:04 1167 7
  • Poziom 2  
    Witam wszystkich
    Mam pytanie czy może ktoś wie jak zalogować słuchawkę do bazy w telefonie bosch dect com 757 .A może ktoś wie gdzie mogę znależć instrukcję obsługi do tego telefonu .Telefon jes przywieziony z Niemiec i dziłał po podłączeniu ,tylko ja coś przestawiłem w menu i teraz nie widzi bazy.
  • Poziom 2  
    Dzięki za szybką odpowiedż, ale jestem nowicjuszem na tym forum i chyba mam za mało punktów a żeby ten pdf ściągnąć .
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 2  
    Dziękuję bardzo za punkty ,nie odzywałem się ,bo całe popołudnie walczyłem z tym telefonem i nic nie wskurałem ,ciągle nie mogę zalogować słuchawki do bazy.Do części ustawień w menu nie mogę się dostać .Może jest jakiś kod który resetuje wszystkie ustawienia?
  • Poziom 16  
    Witaj.
    Prawdopodobnie są zablokowane PIN'em . Popróbuj standartowych ko0mbinacji typu 1234 , 0000, itp.
    Pozdrawiam.
  • Poziom 11  
    Witam. Czy może ktoś wie jaka może być to usterka przy telefonie bosch com 757 jeżeli w czasie rozmowy co jakiś czas słychać pikanie tak jakby tracił łączność. No i nie ma zasięgi słuchawka działa może w odległości 2m. Proszę o pomoc. Co można by zrobić żeby działał poprawnie. Pozdrawiam.
  • Poziom 24  
    Do slawek44: dokładnie wczoraj uporałem się ze swoim Boschem, walczyłem z nim kiedyś ale marne były tego efekty (opis tu https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?t=136505 ). W końcy jakiś tydzień temu zrobiłem interfejs I2C (za namową W.Wojtka :-) ) i zczytałem zawartość pamięci tej słuchawki. Znalazłem lokalizację PINu i komórki w której zapisywana jest informacja o trzech błędnych próbach wpisania PINu. Napisałeś, że nie możesz dostać się do części ustawień słuchawki (czy bazy?) bo jak wprowadzisz trzy razy zły PIN to ta reszta menu jest na jakiś czas blokowana. Trzeba odczekać parę minut i znowu, ale tak to można do usranej śmierci.

Jeżeli potrafisz to zrób sobie taki interfejs I2C (schemat tu https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?t=155106) a ja pomogę Ci zlokalizować PIN w zczytanej pamięci. Na kody serwisowe to chyba nie ma co liczyć.