Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Odkurzacz z Powermed-u. Opinie. Czy warto kupić?

01 Sie 2009 12:55 8138 5
  • Poziom 1  
    Witam.
    Czy ktoś kupił może sprzęt sprzątajacy z Powermed-u. Mam możliwość kupienia tego "odkurzacza" ale nie wiem czy warto. Muszę mieć coś czym dokładnie sprzątne dywany, kanapy,fotele itd. ale w rozsądnej cenie- za w/w musiałabym dać 7tys. , to trochę duzo a przy tym nie jestem pewna czy nie ma czegoś podobnego ale taniej. Jeśli ktoś ma Powermed napiszcie czy rzeczywiście taka rewelacja
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 12  
    Znajoma kupiła, ale za ponad 5000. Trzeba się potargować, bo oni rzucają tymi cenami, w zależności od tego, jaki klient im się trafi. Ale ona sobie go bardzo chwali
  • Poziom 33  
    Moim zdaniem Powermed to szemrana firma. Ale to moje prywatne zdanie, z którym się zgadzam.
  • Poziom 10  
    Firma przegrała proces jaki mi wytoczyła za nazwanie ich oszustami. Sąd Apelacyjny uznał że ich działania można nazwać oszustwem. Mam te dowody na to że sfałszowali dokumenty w 2008 roku w celu wyłudzenia rejestracji chińskiego urządzenia jako wyrób medyczny.
  • Poziom 11  
    Może nie jest to wyrób medyczny, na pewno jest Chiński, 1.5-2 razy za drogi i tani(w wykonaniu), ale jak na razie sprząta nieźle. Mam wrażenie że powietrze czyści też efektywnie bo gdy 2 tygodnie temu coś zakwitło i pyliło, to po włączeniu w domu na w sumie 30 minut rodzinka smarkała jeszcze ale przestała kichać na trzy głosy. Przy sprzedaży za 5000 dołożyli elektromasażer i komplet garnków z termometrami w pokrywach pasujący do indukcji, (akurat szukałem). Garnki dali po podpisaniu umowy gdy wychodzili, tak na pożegnanie, nic wcześniej nie mówiąc. Dziwne nie?