Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VW Passat TDI 130Km Kontrolka oleju swieci na żółto.

01 Sie 2009 13:39 43726 10
  • Poziom 9  
    Witam wszystkich.Pisałem już wczesniej ale widocznie nie w odpowiednim dziale,a mianowicie sprawa dotyczaca nieszczęsnej kontrolki oleju która swieci na żółto.Ktoś próbował mi pomuc ale nie mogłem nawiązac dyskusji.przypomne tylko że kontrolka swieci mimo tego że olej i wszystkie filtry wymienione,inspekcja wykasowana itp.z góry dziękuje za pomoc.pzdr

Dodano po 3 [minuty]:

..i jeszcze powiem ze gosć z warsztatu po podłączeniu do komputera nic nie widział.
  • Poziom 32  
    Czujnik cisnienia oleju wymieniony, albo nie podłączony, albo ma złe wartości.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    a powiedzcie koledzy czy po odłączeniu akumulatora niepozapalają mi sie inne kontrolki?
  • Poziom 10  
    Uszkodzony mikrowyłącznik przedniej maski!
  • Poziom 9  
    witam wszystkich...no i po sprawie.okazało sie że to była drobnostka a mianowicie czujnik przy zamku maski czyli kolega Zloty01 miał racje.wyobrażcie sobie ze ja sie zabieram do odłączenia akumulatora ale nie nie mogłem odkręcic sróbki wiec myśle ze sprawdze ten piep...ony włącznik i tam jest taka blaszka (styk)nacisnołem i już...a u "FACHOWCA"chcieli mi rozbierać silnik:!: imówi mi ze trzeba nowy czujnik itp.także jeszcze raz wielkie dzięki wszystkim..pzdr:D
  • Poziom 21  
    witam mam pytanko kolega ma golfa 4 2001 rok TDI 90 km. i po przekręceniu kluczyka w stacyjce kontrolka oleju najpierw świeci na czerwono i po 3 sekundach świeci na żółto i 5 razy mrugnie i zgaśnie i już nie świeci więcej aż do następnego przekręcenia stacyjki. błąd jest taki ale błąd czytałem na wejściu w zegarach ( czujnik temperatury i poziomu oleju G 266 ) a w silniku jest błąd P1654 (komputer sterujący tablicy przyrządów niesprawność w systemie. Moje pytanie n który jest ten czujnik czy to ten na misce olejowej od dołu na 3 piny czy inny. Czujnik pod maską jest już zwarty i nie pomaga nadal się świeci ten żółty olej i co oznacza ten drugi błąd. pozdrawiam