Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opadający wskaźnik paliwa peugeot 207

01 Sie 2009 14:46 9259 6
  • Poziom 29  
    Witam mam pytanie czy montował ktoś gaz do peugeot 207.
    problem jak zwykle z francuzami wskaźnik paliwa opada.
    Jaki założyc emulator? juz sprawdzałem tank fopera AEB, kostka z AG
    Sterownik benzynowy jest valeo. Czy ma ktoś jakiś pomysł. Może da sie wstawic zmianę odczytu w sterowniku benzynowym?

Regulamin, p.11.1 i 15. Popraw tytuł tematu i treść postu, lub trafi on do kosza. ElpigazN[code]
  • Poziom 26  
    producent staga ma taki emulator może zadziała lub zmienić sposób zasilania kompa pokładowego.
  • Poziom 17  
    O ile dobrze pamiętam to emulator AEB 392.
  • Poziom 15  
    emulator tylko AEB czasem trzeba pokombinować z kablami na wtyczce przy pompie paliwa
  • Poziom 1  
    Witam wszystkich serdecznie :)
    Mam problem z emulatorem AEB w Peugeocie 307 rocznik 2007. Emulator został najpierw podłączony do pompy paliwa i działał w ten sposób, że wskazówka cały czas opadała, oczywiście podczas jazdy na gazie, po czym gdy osiągnęła zero podniosła się do poziomu rzeczywistego. Jakiś czas emulator resetował wskaźnik paliwa przy każdym włączeniu zapłonu, aż do chwili dolania paliwa, po którym wskazówka zamiast w górę powędrowała w dół. Zupełna kicha nie wiedziałem ile mam benzyny w zbiorniku.
    Następnie emulator został podłączony wg. drugiego schematu, czyli pod kluczyk. Niestety znowu to samo, po dolaniu paliwa wskazówka nie pokazuje właściwego poziomu benzyny w baku.
    Czy ktoś życzliwy może mi powiedzieć jak powinien być podłączony ten emulator?
    Bardzo proszę o jakieś sugestie :)
    Pozdrawiam.
  • Poziom 9  
    Witam, panowie wytłumaczcie mi takie zjawisko mianowicie zauważyłem ostatnio że miałem wskazanie poziomu benzyny poniżej 1/2 jak na rysunku oznaczony czerwoną kreską. To po ponownym uruchomieniu samochodu następnego dnia w czasie jazdy wskazówka się podniosła do poziomu 1, jak to jest możliwe? A przecież nie tankowałem, o co tutaj chodzi? czy coś się zaczyna psuć?