Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

monitoring cctv, połaczenie z odbiornikiem tv

sliw 02 Aug 2009 22:52 2870 5
Optex
    sliw
    Level 10  
    Nie wiem do jakiego działu to dopasować.
    Kwestia dotyczy tv cctv , nie jestem biegły w temacie wiec musze dopytać.

Jest instaacja monitoringu , z rejestratora dochodzi przewod do monitora cctv. Potrzebuje sprzeżyc ze sobą rejestrator ze zwykłym tv lcd.

dostałem informacje iż sygnał jest w standardzie wideo wiec po koncentryku spokojnie do tv mozna podpiąc przez gniazdo video in.
    Powinno działac do 300 m , powyżej potrzebny wzmacniacz.
    Odległość moja to 70 m , dość dobry koncentryk połozony bez łaczeń.

Odboór na karcie tv w notebooku znośny, i całkiem przyjemnie się prezentuje.
    Niestety na telewizorze dołownie krzaki. Niestabilny obraz kiepska jakość.

Czym mozna spróbować zastąpić transmisję ? ewentualnie ją wspomóc ?/
    z gory dziekuje za posty.
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
  • Optex
    msichal
    Level 20  
    Może masz ustawiony inny standard odbioru?
    Wydaje mi się że gdyby użyć modulatora, to sygnał jako antenowy powinien być trochę silniejszy.
  • Optex
    sliw
    Level 10  
    ale czy mozna gdzieś ten stadnard zmienić ?
    na kartcie tv działa w miare, wiec nalezalo by szukać w tv, a podłaczalem i lcd i kineskopa. z tym, ze w obu niestety przez przelotke na euro bo nie mają czystych wejsc windeo in
    msichal
    Level 20  
    TO chyba bardzo rzadkie zjawisko, żeby telefwizory nei maiły normalnego composite.

Z tym standardem to głupotę walnąłem, bo od razu pomyślałem o tym modulatorze...

Wychodzi chyba na to, że karta TV ma po prostu wzmacniacze, których TV nie ma...
    Czy ten rejestrator ma jakieś inne wyjścia opróćż standardowego composite? może na innych będzie lepiej.
    piicia
    Level 17  
    Podepnę się trochę pod temat. Mam podobny problem tyle że chciałbym się podpiąć z rejestratora CCTV pod zwykły telewizor. Kupilem modulator. Podpiąłem kabel przejście z BMC na wejscie anteny w modulatorze. I kablem antenowym do wejścia antenowego w TV. I owszem łapie mi obraz z rejestratora ale skacze śnieży. Czy coś powinienem zmienić? Czy to ma prawo działać? Za wszelkie podpowiedzie z góry serdecznie dziękuję. Pozdrawiam PP
    dzimi
    Moderator
    Przeniosłem z "Inne". Proszę czytać opisy działów.