Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VW golf II scemat deski rozdzielczej

jaro_600 30 Maj 2004 21:58 6973 6
    jaro_600
    Poziom 10  
    Proszę o pomoc w przepięciu deski rozdzielczej w golfie II r. prod 1991 1,3i. Oryginalnie jest deska bez zegarka , bez obrotomierza. Chcę założyć deskę z zegarkiem i mam proble do starej wchodzą dwie wtyki do tej nowe jedna liczba kabli szię zgadza. Proszę o podpowiedzi.
    slowmot
    Poziom 18  
    Mało informacji....żeby ci pomóc-ta druga deska jest też z dwójki?
    jesli tak to opisz która wersja jaki zegarek-na wskazówki czy lcd vdo czy motometer
    jaro_600
    Poziom 10  
    Dzięki za reakcję. Deska z zegarkiem jest też od dwójki zegarek jest na wskazówki. Zegarek po prawej prędkościomierz po lewej po środku od góry temperatura ze wskazówką w środku kontrolki na dole stan paliwa ze wskazówką. Ewentualnie jak wybadać który jest masa a który np stan paliwa. udało mi się podpiąc lampkę kierunkowskazu po złączeniu aż pięciu kabli.
    slowmot
    Poziom 18  
    Z tego co pamiętam to ona jest elegancko opisana tyle tylko ze po niemiecku.Przy złaczu deski są opisy np KL15 -plus po stac ,31 to masa BL to kierunki itd....kazdy przewód jest opisany-pozdrawiam
    jaro_600
    Poziom 10  
    No tak na oryginalnej bez zegarka jest tak opisane jak mówisz. Ale na tej którą chcę założyć brak jest tego opisu.
    Tomm1927
    Poziom 12  
    Zapnij tą jedną wtyczkędo nowego licznika i zobacz co działa a co nie działa. Krzyżacy byli dość konsekwentni w swoich konstrukcjach i z tego co pamiętam to jak do swojego golfa I wsadzałem licznik z pasata to wszystko działało
    adass
    Poziom 25  
    witam. A tu zaglądałeś?http://volkswagen.msk.ru/index.php?p=page09