Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

WV Golf 4 2.0 benzyna czy warto kupić?

Lucas130383 04 Sie 2009 14:46 4997 1
  • #1 04 Sie 2009 14:46
    Lucas130383
    Poziom 14  

Mam do kupienia wv golfa 4 rok produkcji 2000,
    2.0l benzyna
    115km
    wersja 3 drzwiowa
    kolor srebrny
    ok 170tyś km przejechane,
    posiada klimatyzacje,
    cena ok 16k z opłatami jedynie musiałbym zapłacić OC i rejestracje na siebie.

Czy warto kupić taki samochód auto jest sprowadzone z Niemiec. Ciekawią mnie wasze opinie i sugestie odnośnie tego właśnie modelu z takim silnikiem. Średnio w ciągu dnia planuje robić nim ok 20km
    Jest taka ewentualność że bym rejestrował go na siebie mam 26 lat i jakieś prawdopodobnie 10% zniżki bo wcześniejsze auto rejestrowałem na siebie. Fakt sprzedałem go po ok 9 miesiącach ale miałem wcześniej wykupione OC na 12 miesięcy więc powinienem mieć te 10% zniżki nawet wtedy jak auto sprzedałem wcześniej?

Dziękuje za pomoc, sugestie i dobre rady. Pozdrawiam

0 1
  • #2 13 Sie 2009 22:43
    Marian B
    Poziom 35  

Mam Octavię chyba z tym samym silnikiem (2,0 AQY 115 KM) od 2000 roku, kupiona jako nowa, z salonu. Jestem bardzo zadowolony z tego silnika, jest nie do zdarcia. Bardzo duży komfort jazdy ze względu na spory zapas mocy, bardzo cicho w środku. Można bez problemu sięgnąć wskazówką 200 km/h.
    Jest to silnik nie wysilony, i dla tego bardzo trwały. Zużycie paliwa oczywiście zależy od sposobu jazdy, i jeżeli jedzie się rozsądnie, nie wyprzedzając bez potrzeby (a możliwości są i kuszą), można zmieścić się nawet poniżej 6 l/100km poza miastem. Przy małych rocznych przebiegach, tylko ten silnik. Jest dużo lepszy od popularnych 1,6, gdyż pracuje na mniejszych obrotach, np. na 5 biegu 90 km/h, to obroty 2400.
    Jest bardzo elastyczny. No i ten zapas mocy, można wkażdej chwili przydepnąć i wyprzedzić w razie potrzeby.

1