Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Sprzedam używany Xerox Phaser 8860

jelz 04 Aug 2009 15:07 2124 7
 • #1
  jelz
  Level 14  
  Witam
  Mam do sprzedania drukarkę znanej i renomowanej firmy Xerox. Sprzęt został zakupiony kilka miesięcy temu, ma niewielki przebieg - wydrukowała łącznie około 1000 kartek A4. Producent zastosował tutaj technologię druku stałoatramentowego dzięki czemu dzukuje się szybko (około 30str zarówno w czerni jak i w kolorze) i tanio (około 8-9gr za wydruk w pełnym kolorze z obydwu stron). Kostki atramentowe dołączone do nowej drukarki nawet niezostały zużyte przez nas do końca - sprzedaje razem z drukarką. Posiada wbudowany printserver . Dokładna specyfikacja dostępna jest na stronie producenta.
  Drukarka jest w 100% sprawna, lekko tylko zakurzona. W zestawie oryginalny karton, instrukcje, karta gwarancyjna, drukarka, kilka kostek atramentowych, kabel usb, kabel ethernet, kabel zasilający, styropianowe wkładki. Cena jaka by mnie satysfakcjonowała to około 5tys. zł (oczywiście można negocjować - układny człowiek ze mnie;)), wystawienie faktury VAT niestanowi problemu. W najbliższych dniach istnieje możliwość dowozu do Warszawy, Torunia, Gdańska w cenie zakupu:) zdjęcia dla chętnych wyslę na maila bądź umieszczę na serwerze i wkleję linka.
  Kontakt na priva bądź mailowo: marcin.jablonski{a.t}matysart.pl

  Oferta jest nieaktualna. Drukarka znalazła szczęśliwego nabywcę:)
 • #2
  MAAKX
  Level 13  
  Czy ona ma menu i opis po polsku?
 • #3
  jelz
  Level 14  
  Witam
  Niestety drukarka ma menu w języku angielskim. Opis ciężko nazwać opisem - dostaliśmy oprócz instrukcji po angielsku francuzku i niemiecku broszurkę z polskim opisem szybkiego uruchomienia;/ Ale w internecie są opisy po polsku:)
  Pozdrawiam
  Marcin J.
 • #4
  MAAKX
  Level 13  
  Chodzi mi o to czy sa jakieś linki polskie opisujące tą drukarkę ?

  Proszę o korzystanie z przycisku Sprzedam używany Xerox Phaser 8860 przed wysłaniem postu. Błędy ortograficzne/ gramatyczne nie będą tolerowane, regulamin pkt 15.
  "Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"
  Wpis moderacyjny dotyczy wszystkich piszących w temacie!
  Nie kasować wpisów moderacyjnych!
  Proszę to poprawić.
  [_P_]
 • #5
  jelz
  Level 14  
  Witam
  Polskie linki jak najbardziej;) wystarczy poszukać w Googlarce. A jakie konkretnie parametry są potrzebne? na stronie Xeroxa znaleźć można min. to:
  Link
  Pozdrawiam
  Marcin J.
 • #6
  MAAKX
  Level 13  
  Interesuje mnie czy można ustawić profil kolorów taki jak w Corelu np.Pantone
 • #7
  jelz
  Level 14  
  Witam!
  "...Wbudowane tablice korekcji kolorów dodatkowych PANTONE® zapewnią szybkie i łatwe dopasowanie kolorów do skali PANTONE..." Sam osobiście niekorzystałem tej drukarki ale koleżanka z pracy (Grafik komputerowy, szpec od Corela :))) twierdzi że jak najbardziej drukarkę można sprofilować.
  Pozdrawiam
  Marcin J.
 • #8
  MAAKX
  Level 13  
  Tak coś tam jest, w CMYK-u może drukować to fakt, i ze zwykłym drukowanie można by sobie poradzić tylko jak załadować i skalibrować ten profil koloru
  dlatego szukam opis po polsku jak to się robi?