Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sensor airbag golf 4

04 Sie 2009 22:46 6268 6
  • Poziom 10  
    Witam. Prawdopodobnie po ingerencji VAGa zawiesił mi się sterownik od poduszek i świeci się cały czas kontrolka airbag. Czy coś można z tym sterownikiem zrobić (np reset) czy pozostaje tylko wymiana?

Z góry dzięki za odpowiedź.
  • Spec od samochodów
    Witaj a jest z nim komunikacja ? jakieś błędy ? da się wgrać inny soft ale najpierw musisz znaleźć przyczynę usterki brak masy lub zasilania.
  • Poziom 10  
    podpinałem go pod Vaga. No i wtrakcie diagnozy coś się popsuło. Bo wcześniej kontrolka od airbag się nie świrciła. Po podpięciu vaga i diagnozie poduszek zaświeciła sie i już nie zgasła.
    Co do błędów to wyświetla mi 532 i 1217(ten dlatego że odpinałem poduszke od kierowcy). Te dwa błędy zostały i już nie chcą się wykasować.
    Z tego co wyczytałem to w latach 2000-2001 były montowane wadliwe sterowniki no i ja własnie na taki popadłem:

http://dte.com.pl/index.php?id=ap

Tylko co z nim dalej zrobić?
  • Poziom 10  
    Jak podmienić w tym soft? jest jakiś specjalny kabel żeby zreanimować ten sterownik?
  • Poziom 33  
    Sa ludzie co potrafią to naprawić, a ty też byś chciał?
  • Poziom 32  
    Brak doświadczenia, brak oprzyrządowania = temat nie do ogarnięcia. zamykam a kolega niech trochę się douczy i poczyta na pewno się to przyda