Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

vw sharan klimatyzacja schemat

brzeg777 04 Aug 2009 22:54 8660 5
    brzeg777
    Level 1  
    Witam wszystkich !!
    Mam vw sharana rok 2004 sprowadzony nie działała klimatyzacja po nabiciu gazem na serwisie sprzegło raz rozłacza raz wyłącza co kilka sekund.Po podpięciu do komputera wyszedł błąd :czujnik cisnienia klimatyzacji
    Pozatym przy zapalaniu samochodu na panelu klimatronika migają cyferki.
    Czy ktoś miał podobne problemy i czym to mosze być spowodowane czy rzeczywiscie czujnikiem ciśnienia klimatyzacji bo czytałem ze niektórzy po wymianie tego czujnika mieli to samo
    Marcin_ca1
    Level 22  
    jak masz nabite a po skasowaniu błedu dalej jest błąd to nie pozostaje Ci nic innego jak obczaić ten czujnik, najprawdopodobniej wymienic.
    radekklimat
    Level 21  
    po wymianie czego kolwiek w klimatroniku grupy VAG nalezy wykasowac błedy i powinno działac
    czarny.001
    Level 10  
    witam miałem podobny problem z migajacym panelem klimatronika w alhambrze 02 i to po dobiciu klimy niechodzila tak jak powinna ale wyczytalem żeby wyczyscić panel sterujący przemyj go spirytusem ipowinno wszystko chodzic bo umnie już nie miga i chodzi daj znac powodzenia
    przem27
    Level 30  
    W grupie VAG panel kimatronika zawsze miga kiedy jest jakiś błąd, to taka lampka "check engine" dla klimy w Volkswagenie, trzeba skasować błędy i jeśli jakiś powróci szukać przyczyny.
    pozdr
    Ireek
    Level 15  
    Witam.
    Na początek sprawdzić ciśnienia niskie ok 2 bar, a wysokie 10-15 bar jeżeli są dobre to tak jak jak wyżej napisano sprawdzić czujnik ciśnienia, znajduje się on na osuszaczu przy zderzaku od strony pasażera(dochodzą do niego 4 przewody) można go wymienić bez obawy utraty czynnika , jest tam zaworek, a następnie wykasować błąd.
    Pozdrawiam