Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Montaż klimatyzacji seat leon 1.9tdi 2002

04 Sie 2009 23:46 16900 9
  • Poziom 22  
    Witam
    Narazie serwisuję klimy, lecz coraz wiecej ludzi pyta się mnie o montaż.
    Na pierwszy ogień ma pójść ww auto.
    Ze sprawami mechanicznymi to nie będzie problemu, przewody rurki, schody zaczną się dla mnie przy elektryce, podłączeniu sterowania owej klimatyzacji i powiadomienie ecu silnika ze ona działa. Po schematah patrząc to niektore auta mają tylko wejście 1 przewodowe sygnałowe dotyczące klimatyzacji a dowiedziałęm się ze nie które sterowniki potrzebują innego softu czy to prawda?

I jeszcze jedno, brać klimatyzacje uzywane oryginalne wyciagniete z auta, czy nowe jakieś renomowanej firmy Diavia, Alex?

Proszę o jakis opis dotyczący montażu klimatyzacji.

Z góry dziękuję i pozdrawiam
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 10  
    witam serdecznie zakładalem Climatronika do swojego seata 19 tdi 2001 ahf. po zamontowaniu all nadszedł czas podłaczenia wiazki elektrycznej i tu pies pogrzebany mialem schemat z elsy ale po nabiciu klimy nie dziala prosze o pomoc
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    A skąd mamy wiedzieć co spieprzyłeś albo czego nie zrobiłeś, przy takich zabawach auto trzeba widzieć.
  • Poziom 10  
    Witaj po podłaczeniu pokazuje błąd czujnika wysokiego ciśnienia, ze schematu, który mam wynika ze ma byc podłączony czujnik g 56, a wywala bład czujnika f129. Klimatyzacja działa - po nabiciu sprawdzałem na szytwno tj. + i - i ładnie chłodziło. Czy moze byc tak ze jest walnięty czujnik ????
  • Poziom 10  
    Przepraszam za pomyłke miał byc g 65
  • Poziom 15  
    Czujnik wysokiego ciśnienia to może warto sprawdzić ilość czynnika bo może jest za dużo?
  • Poziom 9  
    Czesc!

Poszukuje schematu instalacji elektrycznejn do seat toledo 1.8 20v 1999r.

Prosze o pomoc gdyz przekladalem klime do swojego samochodu ale zostal mi problem z kablami

z gory dziekuje

Pozdrawiam