Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
IGE-XAOIGE-XAO
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nissan Primera P11.144 - rozpiska w kostce awaryjnych

05 Sie 2009 19:53 3429 4
  • Poziom 23  
    Zrobilem dzis strasznie glupia rzecz, chcac zmienic klasyczne w Nissanie Primera p11.144 oryginalne radyjko nabylem wlacznik awaryjnych od starszej primerki. By spilowac zabki w kostce od awaryjnych ( te ktore minimalnie nie pasuja) zdjalem brazowa oslone. Nie przemyslalem tego ze wszystkie kabelki bedace w wewnetrznej bialej kosteczce wyleca natychmiast.
    Blagam o jakis schemat, rysunek, opis jak mam je kolejno ustawic w tej bialej kosteczce. Nigdzie nie moge tego znalezc...
  • IGE-XAOIGE-XAO
  • Poziom 19  
    Książka do p11 jest dostępna na forum nissana.Są tam szcegółowe schematy elektryczne. Pokrywa się prawie dokładnie z p11.144. Mam takie nismo i korzystam z niej z powodzeniem. Pozdrawiam
  • IGE-XAOIGE-XAO
  • Poziom 23  
    Ok, zaraz poszukam i sprobuje pobrac. Chociaz nie jestem pewien czy bedzie tam to co potrzebuje. A moze mialbys chwile by spisac / zrobic zdjecie w twoim jak to jest. Bede wdzieczny za pomoc...
  • Poziom 19  
    Może jutro znajdę czas to postaram się pomóc z tym zdięciem. Ale jestem pewien że jak ściągniesz tą książkę to napewno ci pomoże w problemie.
  • Poziom 23  
    We wskazanym manualu jest wiele przydatnych rzeczy, jest schemat kierunkow ale wyprowadzen do samej kostki nie ma. Artur gdyby udalo Ci sie zrobic fotke to by mnie uratowalo, bylbym wielce wdzieczny.