Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Procesor dzwięku w DXZ788rusb o co chodzi.

Retov 06 Sie 2009 13:50 900 2
  • #1 06 Sie 2009 13:50
    Retov
    Poziom 9  

Czy może mi ktoś wyjaśnić zasadę działania tego procesora. Chcę sobie kupić takie radio i to że jest procesor przebija Alpinę .
    Zastanawia mnie jednak pewna sprawa. Czy to Alpina czy Pioneer mają mikrofon i jakieś procedury ustawiania. W przypadku Clariona nie ma nic takiego. Czy to oznacza że jego procesor jest gorszy ? ( nie wart płacenia)

0 2
  • #2 06 Sie 2009 15:27
    wasylwek
    VIP Zasłużony dla elektroda

Brak mikrofonu to niejako wada która może okazać się zaletą.
    Jeżeli podłączasz mikrofon (Alpine,Pioneer) dajmy na to w miejscu głowy potencjalnego słuchacza wszelkie ustawienia (korekcje czasowe, widmo itd.) ustawia sobie "maszyna", to ona i tylko ona decyduje o docelowym efekcie, choć z pewnością istnieje możliwość ręcznej poprawki jej ustawień :D .
    Natomiast w przypadku tego Clariona, najprawdopodobniej istnieje tylko możliwość zsynchronizowania Twego słuchu z paluszkiem ustawiającym zaawansowane bądź co bądź ustawienia.

0
  • #3 06 Sie 2009 15:40
    Retov
    Poziom 9  

Bardzo dziękuję za wyjaśnienie tego zagadnienia. Teraz już jestem pewien że zakup tego Clariona jest dobrym pomysłem.
    Połączenie jakości i wyposażenia w stosunku do ceny jest w tym wypadku najlepsze.
    Jeszcze raz dziękuję.

0