Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Firefox (3 i 3.5) problem z logowaniem na stronach

06 Sie 2009 18:23 5344 6
  • Poziom 10  
    Witam, szukałem podobnych tematów, ale nie znalazłem żadnego zaliczającego się do mojego typu.
    Problem pojawił się po postawieniu nowego systemu (XP i XP 64bit).
    Problem pojawia się m.in. na stronach allegro i nk. Na allegro nie mogę np. wystawić przedmiotu na sprzedaż (wyświetla, że jakieś dwa pola nie są wypełnione, a są). Na nk nie mogę się zalogować, chociaż tak naprawdę zalogowuję się. Dopiero po odpaleniu linka na stronce nk pokazuje, że jestem zalogowany. To samo z różnymi operacjami na tej stronce - muszę kilkanaście razy próbować, żeby się, że tak powiem odświeżył widok. Wygląda to jakby stronka się nie odświeżała.

W Internet Explorer wszystko działa bez zarzutu.

Próbowałem reinstalować Firefoxa. Problemy pojawiały się w wersji 3 i 3.5 (najnowszej).
    Jako antywirusa mam Kasperskyego 8 (próbowałem wyłączać w nim różne funkcje, ale nie dawało to rezultatu). W Firefoxie mam zainstalowanego Adblocka (ale jego wyłączanie nic nie daje).

pomocy :|
  • Admin grupy komputery
    Uruchom Firefox w trybie awaryjnym , wyczyść pamięć cash i ciasteczka .
  • Poziom 18  
    A czasem cookies nie masz WYŁĄCZONYCH w firefoxie?
  • Poziom 10  
    DriverMSG - zrobiłem tak jak kazałeś (wyczyściłem całą historię razem z ciasteczkami w trybie awaryjnym), ale nie pomogło.
    Dodam, że system jest świeżo zainstalowany, a Firefox ma ustawienia domyślne.
    Na wcześniejszym "starym" systemie (tej samej wersji XP SP3) wszystko działało bez problemów.
    Aha, sprawdzałem i w trybie awaryjnym tego problemu nie ma.
  • Admin grupy komputery
    Ari4 napisał:

Aha, sprawdzałem i w trybie awaryjnym tego problemu nie ma.

W trybie awaryjnym systemu czy Firefox'a ?

Proponuję odinstalować Firefox'a , usunąć jego wszelkie foldery , restart komputera , czyszczenie rejestru i ponowna instalacja najnowszej wersji .
  • Poziom 10  
    Opróżniłem ciasteczka w trybie awaryjnym Firefoxa, nie systemu ;) (tj. mówiłeś). Już wcześniej robiłem całkowite reinstalacje Firefoxa z różnymi wersjami 3, 3.1, 3.5 z myślą, że najnowszy nie jest jeszcze niedopracowany, ale na wszystkich wersjach ten błąd występuje :(.
    Udało się. Działa. Musiałem wyłączyć rozszerzenie Skype extension for Firefox. Nie rozumiem, ale po jego wyłączeniu wszystko działa prawidłowo 8-O . Nie wiem czemu...
  • Admin grupy komputery
    Zawsze wyłączam tą wtyczkę Skype , więc nawet nie wiedziałem że ma takie ujemne skutki - dzięki za info - cieszę się że działa .