Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Dobór sprzętu w Fiacie Cinquecento

piotrusbi_1991 06 Aug 2009 23:28 2810 27
    piotrusbi_1991
    Level 10  
    Witam, odrazu podkreślam, że jestem ciemny w tym temacie, jednakże proszę was o radę jaki sprzęt mogę zakupic do Fiata Cinquecento. Mam do wydania 1200 zł. Jakie macie propozycje ?
    VVisnia
    Level 23  
    No niestety ale trochę więcej konkretów. Bo na zwykłe "jaki sprzęt" to mogę powiedzieć "bagażnik dachowy".

Chcesz za to głośniki, radio, wzmacniacz, a może subwoofer? I napisz jakiej muzyki słuchasz.
    Konkrety, konkrety. Cokolwiek do głowy przyjdzie - pisać. Oby oczywiście w ramach tematu.
    Sanei
    Level 18  
    Gms 960 + dystanse na przód, Axton c109 + powerbass s-10 w bagażnik i gotowe :)
    wit007
    Level 24  
    Siakieś radio chyba by się przydało :) Same głośniki i wzmak słabo grają. Na początek jakieś niedrogie radio (np. Kenwood z wyjściem na wzmak) i np. dwudrożny zestaw Helixa w panele w drzwiach (o fabrycznych miejscach zapomnij).
    piotrusbi_1991
    Level 10  
    Tzn myslę o jakimś dobrym radiu, glośniki, subwoofer i chyba przyda sie jakiś wzmacniacz ? A jeśli chodzi o muzyke to przeważnie słucham czarnej muzyki :)
    VVisnia
    Level 23  
    To dużo potrzebujesz jak na takie pieniądze. Będziesz musiał zacząć od używek. Zwłaszcza radio i wzmacniacz. Ale i tak będzie ciężko uzbierać.

Ta cena ma pewnie jeszcze objąć okablowanie całe? Czy na to dozbierasz oddzielnie? Tej kwestii "konkrety" to sobie mocno do serca nie wziąłeś, bo nie wiadomo nawet jaki chcesz rozmiar głośników. A i mówiłem, że ważny jest rodzaj muzyki.

edit:
    masz taki wzmacniacz na all Dragster DB505 (aukcja 701740044). Nie słyszałem tego ale wydaje mi się, że da radę. Masz 4x50W + 180 W. Po mostku tych 4 kanałów na pewno będzie grubo ponad 100 na kanał. Na bank Ci wystarczy.
    Jako system możesz pomyśleć nad sinuslive sl165W +Neo25 - są dość prądożerne więc będą pasować.
    Do tego standardowo jakiegoś PBs12 i szukasz radia.

Ale powiem szczerze, że w tym kapitale to subwoofer sobie bym odpuścił i doinwestował przód. A z czasem dokupił suba.
    piotrusbi_1991
    Level 10  
    dzieki :)
    piotrusbi_1991
    Level 10  
    Chciałem tylko dodac, ze juz mam zamontowany sprzet. Walnalem na polowe bagaznika tube, 2 glosniki i radio z dvd. Wydalem 1200 zl na wszystko. Jestem bardzo zadowolony :)
    powalla
    Moderator of CarAudio
    Napisz jakie modele wybrałeś.
    williams
    Level 30  
    powalla wrote:
    Napisz jakie modele wybrałeś.

Węszę kuriozum :D

... ale śmiało piotrusbi_1991.
    qstosz
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Ciekawe co wybrałeś?

coś czuje że chłopaki pisali ,

a ty i tak wybrałeś po swojemu .

Oczywiście mam nadzieje że jestem " czarnowidzem "
    piotrusbi_1991
    Level 10  
    Otóż :
    Tuba- aktywna CDI AMP- 10" V-POWER moc 300 W,Wzmacniacz MOSFET o mocy 150W,
    głośniki-denver csp-5191,
    Radio samochodowe z DVD NAVIHEAVEN
    [ZW-2035, 3.5"]. Gra jak trzeba :)
    williams
    Level 30  
    piotrusbi_1991 wrote:
    Gra jak trzeba :)

I o to chodzi :D
    piotrusbi_1991
    Level 10  
    i co wy na to ?
    wasylwek
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Cieszymy się Twoim szczęściem.
    wit007
    Level 24  
    Te głośniki to przecież 6x9, czyli musiałeś je dać na tylnej półce. Gratuluję pomysłu - brak głośników z przodu. Tworzysz awangardę w CA.
    dan7770
    Level 14  
    Super,z jednym zastrzezeniem : mogles dac "tube' na caly bagaznik albo na wiecej niz caly.
    piotrusbi_1991
    Level 10  
    no zgadza się głośniki są w tylnej półce, tzn bałem się na to zdecydowac, ale Ci powiem ze daje rade, super jakośc dzięku, jestem zadowolony :)
    misiek14051990
    Level 15  
    ooooo no to tu mnie rozwaliles od kiedy wlozernie elipsy w polke w cc daje super dzwiek????
    Synek9090
    Level 9  
    Małe auto więc dźwięk nie ucieka nigdzie, tylko że w sedanach dźwięk sie odbija pod kątem od szyby tylniej i jakos to z przodu słychać a w cinku wszystko z tyłu zostaje bo wali w dach
    pasiastty
    Level 13  
    Taa szybcy się wściekli i kupili Cinquecento. Nie wolałeś lepszego auta kupic?
    sanders156
    Level 35  
    Dziwny komentarz , kazdy kupuje takie auto na jakie go stac lub takie ktore jest rozsadne ze wzgledow ekonomicznych
    ukashec
    Level 22  
    Zauważyliście, że odgrzebaliście temat?
    Proponuję go zamknąć bo niczego nie wnosi, a żal czytać o tym co włożył do swojego CC piotrusbi_1991.
    Tym bardziej, że sam mam CC :]
    piotrusbi_1991
    Level 10  
    z ciekawosci zajrzalem ttu na forum i juz nie mam cc, aktualnie posiadam skode fabie II :) koles kupil odemnie fiata razem ze sprzetem. Mowil, ze mu odpowiada taki zestaw :) pozdrawiam