Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pralka Electrolux EWT-1050

07 Aug 2009 10:17 5498 6
 • Level 2  
  Witam
  Posiadam pralkę electrolux model EWT-1050. Niestety uległ uszkodzeniu główny moduł sterujący. Zakupiłem nowy moduł ale trzeba go podobno zaprogramować czego dowiedziałem się po kupnie części. Czy ktoś może wie jak to zrobić domowym sposobem. Z góru dziękuje za odpowiedz.
  Pozdrawiam. kszum
 • Level 16  
  trzeba wpisać kod binarny
  kod masz na starym module
  kod możesz tez odczytać z modułu jak działa cokolwiek diody lub wyświetlacz
  kombinacja cyfr i liter
  trzeba wejść w tryb serwisowy potem na ostatnia pozycje wybieraka
  i kolejno wpisywać
 • Level 2  
  Jest na starym module nalepka chyba z tym kodem "25CD1A91D337C147". Można prosić o podpowiedz jak się wchodzi w tryb serwisowy tej pralki. W jaki sposób wprowadzać ten kod którymi przyciskami.
 • Level 12  
  Witam; podobnie jak u Ciebie, jak to zrozumiesz, to skonfigurujesz elektronikę - tu jest wszystko: tylko pokombinować, wejść w tryb serwisowy na wybieraku i powpisywać; na końcu zatwierdź.
  Powodzenia.
 • Level 2  
  Witam
  Dzięki wszystkim za podpowiedzi, szczególnie mk1a. Udało się mi zaprogramować moduł. Ale dalej jest coś nie tak bo pralka omija program wirowania. Mam pytanko czy jest okreslona ilość ile można programować taki moduł.
 • Level 11  
  Odkopię temat.
  Mam taki problem.
  Pralka jak w temacie, problem to brak grzania wody na każdym programie, lecz nie zawsze. Po sprawdzeniu połączenia elektrycznego na wsuwkach grzałki i kostki pokrywy (klapy), działała 2, może 3 prania i później to samo. Grzałka sprawdzona i ma oporność 27Ohm. Proszę podpowiedzieć jak wejście tryb serwisowy i odczytać kody błyskowe diod. Pralka ta nie posiada wyświetlacza tylko diody.
  Pralka Electrolux EWT-1050
  Jeśli dobrze kojarzę to serwisowy tryb to wybierak na zero, nacisnąć dwa skrajne przyciski z tych pięciu w grupie, przytrzymać, wybierak raz w prawo i ......... co dalej?