Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

głośniki dwudrożne i sub w cinquecento

tomeek2207 07 Aug 2009 19:33 3100 12
    tomeek2207
    Level 11  
    Witam. kupiłem dziewczynie cinquecento 1.1 i narazie kupiłem do niego radio blaupunkt Valencia i głośniki na przód 10cm sony xplod (2drożne)
    Mam pytanie czy do tych głośników jak bym zakupił mały subwoofer to będzie jakaś dziura w paśmie?? czy może lepiej dać 6x9 w półkę prosze od odpowiedzi.

Dodano po 52 [sekundy]:

wzmacniacz mam blaupunkta gta 260

Dodano po 59 [minuty]:

Subwoofer jaki chce zakupić to Pioneer ts w305f w obudowie w kształcie tuby. słuchałem go na wzmaku kenwooda kac 5201 w audi a4 kombi. schodzi ładnie nisko potrafi uderzyc.
    cena w 2005r -249zł
    mogę go mieć za 200zł z obudowa oryginalną z Pioneera w kształcie tuby.
  • Helpful post
    wydym
    Level 16  
    Powiem tak w cienkim nie ma za dużo miejsca....
    Ja powiem szczerze że,jak byś włożył w półkę głośniki 6/9 i podłączył je pod ten wzmacniacz było by fajnie ...
    Ogólnie nie wkłada się głośników na tył ale w cienkim jest to dobre rozwiązanie....
    Sanei
    Level 18  
    Albo jakiś mały subik w closed
    tomeek2207
    Level 11  
    Mam skrzynke 20l closed (skrzynka jest z kolumny 2drożnej wytłumiona) tylko niemam głośnika potrzebuje jakis 20cm do 120zł

Dodano po 3 [minuty]:

Kolumna sie zmiesci do bagaznika w cc bez problemu tylko bym potrzebował jakiegoś mocniejszego głośnika 20cm. bo na tym wzmaku obecny głośnik wysiadł co za głośnik polecacie max 120zł

Dodano po 1 [minuty]:

słucham trance techno czasami hh electro myslałem nad magnatem typu kick bass za 109zł na allegro był
    Grzegorz Siemienowicz
    Level 36  
    A czy nie lepiej było by kupić panele drzwiowe i założyć z przodu zestaw odseparowany ?
    Znam kilka kobiet lubiących muzykę w samochodzie ale ani jednej, której zależy na "łupaniu po klacie".
    tomeek2207
    Level 11  
    lub o stx 22/200/4sc

Dodano po 16 [minuty]:

Hehe kolego panele kosztuja ok 180zł a pozatym jest ich trudno dostac + 190zł zestaw odseparowany to jest połowa tego auta:) moja akurat lubi jak sie lusterko wsteczne trzesie:) dlatego mam juz wzmaka kupionego chyba jednak włożę 6x9 bo na przyszłosc planowany jest gaz:) mam na oku magnaty power plus 693 (słyszał ktos jak to gra warte tej ceny?)
  • Helpful post
    wasylwek
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Grzegorz Siemienowicz wrote:
    A czy nie lepiej było by kupić panele drzwiowe i założyć z przodu zestaw odseparowany ?
    Znam kilka kobiet lubiących muzykę w samochodzie ale ani jednej, której zależy na "łupaniu po klacie".

Na prawdę czasem robi się wesoło ta "klata" to juz cios w łękotkę :D .
    Choć cinklak to blaszana, brzęczaca pucha :D (miałem seicento , całe prawie tłumiłem bo wtedy miałem aspiracje na "czesanie grzywki" muzyką) a w tym samochodzie wszystko brzęczało. Jak bym dostał czas i jako takie fundusze na panelach drzwiowych łącznie z solidnym wytłumieniem osiągnałbym taki efekt, że w bagażniku zostałoby miejsce li i tylko na tę (brr kolejna profanacja ) butlę do gazu.
    Bierz te magnaty polecam w ciemno ...dadzą po klacie są do tego stworzone i cena usatysfakcjonuje.
    tomeek2207
    Level 11  
    słyszał ktos kiedys sony xplod xs f6925fe bo tak sie zastanawiam te magnaty czy te sony ale raczej te magnaty co wy na to??
    tomeek2207
    Level 11  
    Czy ktos by mogł obliczyc mi ile litrów ma skrzynka i jaki bass reflex do niej próbowałem na winISD ale nie wychodziło skrzynka ma wym: szer.35,5cm wys.35,5cm głebokosc 24cm bo jak ja zrobie to mi z tymi magnatami zagra w cinquecento:)
    powalla
    Moderator of CarAudio
    Ile litrów? Ja wiem że są wakacje ale bez przesady kolego! w google znajdziesz wzory na objętość figur i do roboty!
    tomeek2207
    Level 11  
    Skrzynia ma 28,8l liczac ze scianka ma 0,5cm a jaki głośnik 20cm co by zagrał pod dwudrożną zwrotnicą (4OHM) bys polecił tak do 80zł tak na szybko l
    tomeek2207
    Level 11  
    Myślałem os stx 22/200/4 sc czy to słuszny wybór??