Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Radio JVC i g這sniki(charczy g這snik i sie wyl帷za radio)

sexy88 10 Aug 2009 18:04 5406 12
    sexy88
    Level 10  
    mam taki problem zakupi貫m radio do auta JVC 4*50W i mam na przodzie g這郾iki BM max.180W Moc nominalna RMS: 120 W a z tylu jeszcze oryginalne fordoskie. gdy podg這sze radio zaczynaj charcze g這郾iki i jak jeszcze podkr璚 to si radio wy陰cza(co w podobnie resetu)tylko ze wszystkie parametry zostaj!!przewody sa 2*2,5mm
    gdzie le篡 problem w radio czy g這郾ikac ? prosz o rade
    i dlaczego sie tak robi?
    ajpier
    Level 36  
    Z przodu masz 2*120W RMS ?
    drk84
    Level 12  
    Witam
    Sprawdza radio na innych g這郾ikach czy tez tak sie robi.Je郵i tez tak b璠zie to znaczy ze radio ma wad fabryczna.Jaka maja impredacje g這郾iki?
    mdm150
    Level 27  
    Podobny problem ja mam te z radiem jvc, ale jest to model KD-SX921. Jak graj tylko dwa g這郾iki to w miar jest ok, ale schody zaczynaj si przy 4-ech. Radio gra normalnie (nie ma 瘸dnego charczenia) ale zalicza wspomniane przez mojego poprzednika resety. Objaw wyst瘼uje przy podg這郾ieniu radia.
    >>sexy88>>
    Jaki model masz tego radia? Bo je郵i to samo co ja, to wszystko mo磧iwe , ze te radia mog miec wspomniany defekt .
    ajpier
    Level 36  
    I b璠zie mia這 problem jak na prz鏚 za豉dowa 2*120W a z ty逝 te ma swoje. Mo積a by jeszcze napi璚ie przy radiu sprawdzi czy nie ma spadk闚.
    mdm150
    Level 27  
    Generalnie moc g這郾ik闚 nie ma na to wp造wu. To raczej g這郾iki powinny grac nieco ciszej, ani瞠li radio mia這by si z tego powodu wy陰czac . S dwie mo磧iwo軼i albo wyst瘼uje do軼 du篡 spadek napi璚ia, albo radio ma jaki defekt.
    yong-li
    Level 10  
    A sprawdza貫 czy radio ma dobr "mase". Podobny problem mia貫m u siebie, szybko aku pada這 no i radio 'resetowa這 si', wi璚 poci庵n掖em dodatkow mas. Nie wiem jak wpad貫m na ten pomys ale cieszy貫m si ze 2 dni.

Mo瞠 i w twoim przypadku masa jest problemem
    sexy88
    Level 10  
    model radia-kd-g322
    czy scisze np. 2 przednie glosniki i beda grac tylko tylnie to i tak do momentu charczenia pozniej sie zresetuje(i na odwr鏒)!!!
    akumulatora mi nie roz豉duje,w czasie jazdy jak auto odpalone tak samo sie dzieje.
    a co do glosnikow to na przodzie sa 2*120 rms firmy boschmann, wydaje mi sie ze graja ciszej, a z tylu orginalne z forda.czyli co za mocne glosniki? teraz bede wymienial car audio to co zmienic na mniejsze???????
    ale dlaczego sie wyl. jak glosniki juz zaczynaja charczec???to wyglada tak jakby glosniki nie mogly juz zagrac i i wyl. radio!!
    sexy88
    Level 10  
    sprawdzalem nie ma zadnego spadku....
    ale sprawa chyba sie wyja郾i豉...bo odlaczylem radio i wszystkie ustawienia sie zresetowaly i jak podlaczylem to juz wszystko chodzi jak trzeba nie wyl.
    mysle ze to byla jakas opcja w radiu ze ma siw wyl. gdy glosniki juz nie moga ugrac....(tak mi sie zdaje) bo teraz biore na max (50) i gra nic sie nie wyl. nawet przejechalem sie zeby zobaczyc czy to tylko chwilowe ale kilka razy bylem wlacz, przyglosilem i nic...gra...teraz pozostaje zmienic g這sniki :)
    nick2211
    Level 1  
    weglug mnie dajesz zbyt duze obciazenie na radio i dla tego moze ci sie resetowac i to nie jest wina radia. przydal by cie sie jakis maly wzmacniacz do tego
    Nosoro瞠c
    Level 14  
    Pozw鏊cie, 瞠 si wtr帷. Kolega wspomnia, 瞠 ma z ty逝 oryginalne fordowskie g這郾iki. Tak te my郵, 瞠 ma forda. W moim mondeo przy wy陰czonym silniku, jak dam g這郾iej to radio si resetuje, w陰cz 鈍iat豉, wycieraczki, ogrzewanie szyby itp na zap這nie, to radio da si s逝cha, ale zaledwie na minimum g這郾o軼i, Jest to niby jakie zabezpieczenie jak mi elektryk samochodowy powiedzia, przed wy豉dowaniem si akumulatora czy co. Nie wiem ile w tym prawdy, lecz przy 10V akumulatora, radio ju si nie w陰cza. R闚nie mam JVC a g這郾iki jakie tanie chi雟kie tr鎩dro積e 20W RMS
    User removed account
    User removed account