Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak podłączyć elektryczne szyby do tylnych drzwi w BMW e46?

dmc26 10 Sie 2009 23:03 4817 1
  • #1 10 Sie 2009 23:03
    dmc26
    Poziom 12  

Witam
    Chcę podłączyć elektryczne mechanizmy szyb do bmw e46. Gdyż w tej wersji auta miałem elektryczne szyby tylko z przodu. Mechanizmy juz do drzwi założyłem, kable przeciągnięte do modułu który został też założony od modelu z czterema elektrycznymi szybami.Przyciski dołożone również. Po podłączeniu wszystkiego razem efekt jest taki ,ze dzialają tylko przednie szyby jak wczesniej, nie dziala sterowanie tylnych i nie dziala też sterowanie zamkiem centralnym z pilota:(

Proszę o pomoc,a może ktoś juz montował lub ma zamiar to zrobić i coś uda sie wspólnymi siłami rozwiązać problem?

0 1
  • #2 11 Sie 2009 23:05
    dmc26
    Poziom 12  

Dziś wiem więcej. Po podłączeniu 12v do wolnego pinu jaki był w module komfortu szyby sie odezwały i dzialają. Lecz pojawił sie kolejny problem taki , że z przycisku z drzwi mozna tylko sterowac otwarciem szyby w dowolnej skrajnej pozycji. Natomiast z konsoli srodkowej sterowanie jest prawie dobre gdyż nie dziala tylko domykanie automatyczne, a dziala tylko tak,że ile bedziemy trzymac przycisk tyle sie zamknie.

0