Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

licznik seat cordoba 94r.

11 Sie 2009 15:07 1886 3
  • Poziom 2  
    Witam mam taki problem. Nie swieci mi sie wogole kontrolka od ladowania akumulatora. Sprawdzalem zarowke i na 100% jest dobra, jezeli dobrze sie orientoje to 16 pinout jest wlasnie od tego i po przekreceniu stacyjki wogole nie ma napiecia we wtyczce na nim. Co moze byc przyczyna????
  • Poziom 28  
    Witam serdecznie. Sprawdź kostkę stacyjki. Przedtem bo łatwiej sprawdź sam alternator. Do zacisku prądowego 30 i wzbudzenia DF podłącz kontrolkę. Ma świecić. Pozdrawiam.
  • Poziom 28  
    Odkręć przewód niebieski cienki z alternatora(klucz 8) ,włącz zapłon i tym przewodem dotknij do masy .Jeżeli lampka się zaświeci to znaczy że przerwa jest w alternatorze( tzn nie ma szczotek,uszkodzony regulator lub przerwa na wirniku).Jeżeli lampka nie zaświeci to znaczy że przerwa jest w drugą stronę tzn lampki ładowania.
  • Poziom 2  
    Dzieki rico37p zrobilem tak jak napisales dotknelem tym cienkim przewodem masy i sie swiecila tylko ze u mnie w alternatoze nie jest on na kluczyk 8 tylko na kostke zatrzaskowa i cos w niej nie laczylo bo jak spowrotem zalozylem to swieci kontrolka i gasnie przy odpalaniu. Dzieki pozdrawiam.