Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

poszukuje Vista Home Premium PL x64 do HP

11 Sie 2009 15:08 1450 3
  • Poziom 8  
    Witam, usilnie poszukuję dowolnego nośnika z systemem Windows Vista Home Premium PL x64 do dowolnego komputera HP.
    Chciałbym skorzystać z zamiennej wersji bitowej systemu i dlatego nośnik musi być koniecznie:
    1) Windows Vista Home Premium
    2) PL
    3) 64-bitowy
    4) od komputera HP

ewentualnie recovery do HP Pavilion dv3660ew
  • Poziom 20  
    Rozumiem, że po prostu nie miałeś płyty instalacyjnej, a system poszedł w kosmos. Napisz do HP, powinni ci wysłać płytkę.

Pozdrawiam
  • Poziom 8  
    Mój komputer HP miał już zainstalowany system. Potrzebuję ZAMIENNEJ wersji bitowej systemu, czyli instalki do Windows Vista Home Premium PL x64. HP odmawia jej dostarczenia, twierdząc, że do mojego kompa nie ma sterowników, choć na ich stronie jest ich komplet. W każdym bądź razie nie chce mi udostępnić instalki, ale mogę zastosować dowolną, nawet pożyczoną od kogoś, byle od komputera HP, bo tylko taka zapewni zgodność klucza który posiadam do Visty 32-bitowej, a tym samym zapewni legalność Visty 64-bitowej. W przypadku systemów OEMowych Microsoft jest bezradny, ich płyty z instalką nie zapewnią zgodności klucza, które wykupił producent komputerów.
  • Użytkownik usunął konto