Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Rozbudowanie car audio mondeo mk3 kombi pomoc

11 Sie 2009 19:15 3778 5
  • Poziom 9  
    Witajcie jestem nowy,to mój nowy post i chciałbym uzyskać pomocy.Posiadam mondeo mk3 zainstalowałem już w nim wzmacniacz carpower 4/400 który ma mi zasilać przednie i tylne głośniki w drzwiach i tu pierwszy problem jakie mam kupić ? by zastąpić orginalne chciałbym aby to zagrało czysto i głośno kasa jaka ma pójść na to około 700zł.Mam już kupiona jeszcze skrzynie basową zamkniętą z dwoma głośnikami cerwin vega v-max 15 svc narazie podłączona jest pod carpowera dopoki nie kupię reszty sprzętu i tu drugi problem jaki wzmacniacz do tej skrzyni ? cena do 1400zl powiedzmy nie posiadam kondesatora mocy jaki on powinien być? na dwa wzmacniacze prosiłbym o odpowiedż dziękuje z góry .
  • Poziom 13  
    Witam
    Mondeo w kombi? Jeżeli nie to tuby nie polecam. Montując tubę w bagażniku zastosowałbym dobre głośniki na przód (nie montując nic z tyłu) np: coś z serii rainbow - aiv albo MB QUART.
  • Poziom 21  
    Witam, pawelelek22, a czemu Ty koledze Chylun03 odradzasz TUBĘ. Przecież on wyraźnie napisał,że kupił już skrzynkę z dwoma głośnikami. Swoją drogą niezły 'smok' ten Twój subwoofer /2 x 400 Wat/. Cóż, jako wzmacniacz polecam Ci coś takiego : Rockford 1001 db. Jakiś gość chce za niego na allegro 1700 zł aukcja nr : 706458007, a subwoofer /ten, który już masz spiąć w 2 omy/. Co do przodu mogą być tak jak poleca pawelelek :Rainbow np. model slx 265, chyba za 450zł z wysyłką. I tylko te głośniki, w drzwi przednie. Do tylnych proponuję Ci nic nie dawać, j
  • Poziom 9  
    Dziękuje za proponowane rzeczy, czyli w dzwi tylne nic nie dam dzieki jeszcze raz a jeszcze jedno jaki kondensator podpiac pod dwa wzmacniacze a carpower zasili mi przednie drzwi bez problemu tak?

Dodano po 5 [minuty]:

hmmm zastanawiam się mam jeszcze jedno w drzwiach mam glosniki 6 na 9 i jakie zastapia to miejsce jakies dobre?

Dodano po 3 [minuty]:

Rainbow SLX 265 a te głośnik moge podpiąć pod carpower 4/400? a jakie radyjko polecacie do 1000zl?
  • Poziom 21  
    Cześć. Szkoda,ze wcześniej /przed kupnem 'klocków'/ się nie odezwałeś, bo widzę,że niezłą kaskę chcesz przeznaczyć na sprzęt. A tak trzeba 'oscylować' wokół tego, który już masz. Ten carpower zasili te głośniki w drzwiach, a dotego dwa kanały będą niewykorzystane. A jak Ci gra subwoofer pod tym carpower'em? Pewnie spiąłeś go w mostki? Radio to polecam Ci coś np. z Alpine. Zresztą poczekaj, może odezwie się jeszcze Ktoś, i coś Ci doradzi. Pamiętaj,ze aby głośniki w drzwiach dobrze grały, to drzwi trzeba dobrze wygłuszyć i uszczelnić /kasa/, i odpowiednio wzmacniacze zasilić - porządne przewody, no i jakiś kondensator. Ten wzmacniacz, co Ci zaproponowałem / do subwoofer'a/ jak najbardziej polecam. Pozdro, j
  • Poziom 9  
    No carpower daje rade ale na mostkach wiem ze trzeba wygłuszyć i uszczelnić już orjentuje się co i jak a co polecasz do wyciszenia ?