Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

seicento zglupial immo i brak swiatel pozycyjnych

marten-szybki 11 Aug 2009 22:59 2867 6
    marten-szybki
    Level 2  
    mam problem w fiacie seicento 1100 byłym vanie wymieniłem pasek rozrządu zapaliłem samochód wszystko było ok zgasiłem założyłem obudowę i filtr powietrza i tu się pojawił problem już nie pali
    pali się kontrolka wtrysku i immo zniknęły pozycyjne
    sprawdziłem bezpieczniki ok te pod maska tez
    może się kiedyś ktoś spotkał z takim objawem przypuszczam ze gdzieś zniknęło zasilanie i nie wiem gdzie na pierwszy rzut oka wszystko ok
    proszę o pomoc
    cybkryst
    Level 20  
    a który to rok tego autka?? bo nie wiem która generacja immo.
    marten-szybki
    Level 2  
    1999 były van
    marten-szybki
    Level 2  
    niestety wszystkie masy sprawdziłem poza tym masa nie tłumaczy zniknięcia tag ze samych pozycyjnych wiec to raczej ślepy zaułek może ktoś wie jak są podłączone zasilania pozycyjnych do skrzynki bo przypuszczam ze wina jest gdzieś po jego stronie lub jakieś kostki gdyż obie rzeczy padły na raz
    Jak podam prąd na krótko na styki od świateł te przy stacyjce lub na zasilanie włącznika świateł to światła działają jednak immo nadal nie działa
    cybkryst
    Level 20  
    Rozłacz kostke nad skrzynią biegów i zobacz czy nie zaśniedziały styki. ona jest przymocowana na podłużnicy .
    cosecans
    Level 2  
    a 25 złotych sprzedam Ci poradnik Józefa Zembowicza ,,FIAT SEICENTO"". Mój adres: cosecans@gazeta. pl .Pozdrawiam
    Moderated By Pawel wawa:

Handel na forum w tej postaci jest zakazany! Ostrzeżenie! Zapoznaj się z regulaminem forum.