Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VOLVO VR100 DELPHI DELCO

Marek Matysek 12 Sie 2009 10:01 2716 2
  • #1 12 Sie 2009 10:01
    Marek Matysek
    Poziom 19  

Mam problem z kodem do tego radia. Nigdy nie pytam na forum o takie rzeczy, żeby w żaden sposób nie wzbudzać niczyich emocji. Tym razem szukam wskazówki. Klient dostarczył mi radio jak w temacie, ze stwierdzeniem, że ktoś się bawił radiem i wprowadził zły kod i radio się zablokowało. Mimo, że prawidłowy (tak twierdzi) jest zapisany na obudowie radia. Nie wiedział prawdopodobnie co można zrobić, żeby ponownie wprowadzić kod (ale pewien nie jestem). Niestety, rzekomo prawidłowy kod nie wchodzi. Chociaż nie jestem specjalistą w tej dziedzinie, to kilka liczników błędów udało mi się wyzerować i kilka kodów odczytać. Tym razem jest inaczej. W sieci znalazłem raptem parę "okruszków" na rosyjskojęzycznych stronach o adresie kodu. Niestety, mimo, że orientuję się jak w radiach VOLVO wygląda zapis kodu we wsadzie, to w tym przypadku nie potwierdza się to. Więc albo kod jest zły, albo wsad uszkodzony. Potrzebuję wiedzy, w których komórkach szukać kodu, albo choćby sprawdzenia przez kolegów, czy kod którym dysponuję jest od tego radia. Oczywiście podeślę wsad na PW, żeby nic nie działo się bezpośrednio tu na forum. Proszę o pomoc.

Jeśli pytasz na forum to i odpowiedzi oczekuj na forum , takie ogólne pytania bez szczegółów można tu zadawać. Wsad oczywiście też można dołączyć. damiancz

1 2
  • Pomocny post
    #2 12 Sie 2009 13:40
    fabi
    Spec od car audio

Popatrz na te radio nie jako volvo a jako delco, wtedy znajdziesz to co Cibie interesuje.

0
  • #3 12 Sie 2009 13:40
    Marek Matysek
    Poziom 19  

No z tym wsadem, to chyba źle zrozumiałem regulamin -odpowiedź dla moderatora ponieważ i tak nie mogę edytować moderowanego postu. Natomiast koledze powyżej bardzo dziękuję za fachową i bezinteresowną pomoc.

0
  Szukaj w 5mln produktów