Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Goclever 4335 - jak naprawić po złym odblokowaniu?

12 Aug 2009 13:30 7185 7
 • Level 19  
  Cześć! Kurcze, górny włącznik razem z volume w górę miało ją odblokować i nie potrzebnie tego spróbowałem. To spowodowało, że nie da się zrobić kalibracji, klika się gdzieś na niej to inna funkcja się włącza. Próbowałem później odblokować ją już w sposób, który polega na podmianie pliku startowego ale już za późno, nie działa to. Ani w zestawie CD nie mam ani karty z oprogramowaniem i navi bezużyteczna leży na półce. Czy ktoś zna jakiś ratunek? Dzięki.
 • Level 12  
  Witam. Pozwoliłem sobie podpiąć się do tego tematu bo mam taki sam przypadek zablokowania nawigacji Goclever GC4335 ,sprawdzałem na stronie gdzie są Firmware ale nie znalazłem do tego modelu. Proszę jeśli ktoś w grywał do tej nawigacji firmware to proszę o podanie ,który pasuje do tej nawigacji i będzie go można wgrać i uruchomić nawigację. Dziękuje i Pozdrawiam.
 • Level 19  
  Lipa kolego, pisałem do serwisu i jak to ujęłi: "Nie ma oprogramowania do tego urządzenia a po zakupie nie należało nic wgrywać, nawigacja była gotowa do prawidłowego działania. Teraz to proponuje zgłosić urządzenie na serwis" - to część tego co mi odpisali.
 • Level 12  
  Dziękuje za odpowiedz ale ja nie wgrywałem nic do tej nawigacji tylko przez pomyłkę włożyłem kartę pamięci z innej nawigacji i w tedy nawigacja się zablokowała.Myślę że nie jest to moja wina chyba tylko że ten sprzęt nie jest dopracowany że można przez inna kartę z innej nawigacji zablokować.

  Dodano po 49 [minuty]:

  Dziękuję za szybką odpowiedz i mam P R O Ś B Ę do wszystkich , czy ktoś posiada do tej nawigacji Goclever GC4335 Firmware to proszę o przesłanie na pocztę zbyszek137(malpa)wp.pl lub zbyszek137(malpa)gmail.com będę wdzięczny i duże piwo postawię .Dzięki i Pozdrawiam
 • Level 19  
  Nie da się tak chyba by oprogramowanie pobrać skądś. Mi zrobili jako reklamację i działa. Pozdrawiam.
 • Level 38  
  Generalnie, firmware do ponad 90% urzadzen GPS NIE JEST dostepne w internecie - nie jest ani sprzedawane, ani rozdawane - jest to oprogramowanie TYLKO dla Serwisow (ze wzgledu na to ze jego niewprawne uzycie w 99% przypadkow konczy sie TRWALYM uszkodzeniem urzadzenia).

  Jesli nie przejdzie jako reklamacja, sprobuj polaczyc sie via ActiveSync (XP)

  Jesli sie laczy, skasuj z Flasha plik callib. ini, albo podobny - bedziesz mogl skalibrowac urzadzneie na nowo :)

  Jesli nie masz komunikacji, faktycznie, sprobuj przepchnac na gwarancji - na zasadzie jechalem i tak sie samo stalo :D