Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
OptexOptex
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Myphone 8810 TV konfiguracja mms internet

12 Sie 2009 13:30 22700 10
  • Poziom 12  
    Posiadam telefon jak powyżej.Chcialbym móc odbierać jak i wysylać mms.Biuro tel.myphone leci w kulki wciąż sekretarka automatyczna albo choć nie ma nikogo w kolejce do rozmowy to i tak nie lączy.Na stronie play nie ma jeszcze w automacie tego modelu a ustawienia ze strony sa wpisane w telefonie oprocz serwera i portu-bo nie ma tego gdzie wpisac w ustawieniach mms dane sie zgadzają te któe są w telefonie do wyboru.
    Na elektrodzie byl ten temat ale tylko moderatorzy mieli dostęp.Proszę więc o podpowiedź.Druga siec to era-tez nie chodzi.Prosze o sugestie
  • OptexOptex
  • Poziom 20  
    Na Twoje pytanie nie odpowiem-szczerze nie pamiętam jak do tego doszedłem ,ale dodam małą ciekawostkę .Mianowicie kiedyś posiadałem ten telefon-fakt były problemy z ustawieniem mmsów-ja potrzebowałem orange-jakoś to ustawiłem,działało-ale-ten telefon obsługuje mmsy tylko pod pierwszą kartą sim-niestety,z drugiej ani nie wyślesz,ani na nią nie odbierzesz.
    A ewentualnie zapytaj tutaj - stąd otrzymałem potrzebne info co i jak:)
    http://www.cect.yoyo.pl/
  • OptexOptex
  • Użytkownik obserwowany
    spróbuj na stronie www.myphone.pl . U producenta najłatwiej zacząć poszukiwania:)
  • Poziom 12  
    pir-serwis mylisz się: "oprócz serwera i portu-bo nie ma tego gdzie wpisać w ustawieniach mms" - jak wybierzesz typ połączenia WAP (nawet jeśli jest ono domyślne) masz opcje wpisania adresu serwera 192...., natomiast przy wyborze HTTP (dla np. ery i heyah) dodatkowo jest serwer proxy
  • Poziom 12  
    wszedlem i wyszedlem w ustawienia z zapisem choc nic nie zmienialem i juz dziala.Dzwonilem wieleokrotnie do nich ale nikt nie odbiera-strata pieniedzy-automat zgloszeniowy,mozna czekac i czekac.Po mailu dali mi konfiguracje ale one nie róznily sie od tych w telefonie.Na dodatek dlugo nie nacieszylem się,po tygodniu pękl mi ekran dotykowy-nie wiem nawet kiedy i jak.Jak myślicie da się to zareklamować?
  • Poziom 12  
    z doświadczenia wiem że pęknięty dotyk to uszkodzenie mechaniczne nie podlegające gwarancji
  • Poziom 13  
    Na stronie koryto.eu walnąłem całą rozpiskę Orange coś w rodzaju faq.
  • Poziom 11  
    Ja posiadam myPhone 8870 Teo i udało mi się skonfigurować MMS oraz WAP przez konfiguratora orange http://www.adminer.pl/gprs/orange.php jako producenta telefonu wybrałem ORANGE a model VEGAS i zaskoczyło, może i w MyPhone 8810 TV też się uda. Pozdrawiam

Dodano po 27 [minuty]:

A jeszcze jedno zainstalowałem opere na swoim myphonie 8870 Teo z samsunga corby i śmiga aż miło. W załączeniu dołączam pliki.
    Załączniki:
  • Poziom 11  
    ja pokombinowałem wg instrukcji ze str producenta i mi działa - już nie wiem co dokładnie w trakcie przestawiłem,że zadziałało ale z początku- choć było wszystko ok to nie łączył się.
    Teram mam nawet google i allegro hehe- po 3 latach :-)
    powodzenia !

zakładka "wsparcie i pomoc "

Link
  • Poziom 9  
    a mi dzisiaj udało się skonfigurawać WAP w myPhone 8870 w sieci Play, w ten sposób, że przy automatycznej konfiguracji "podszyłem" się pod telefon LG KP500.
    Do myPhona 8870 w Play (jak i np. w T-mobile) nie ma takiej konfiguracji, a szkoda.
    Otrzymałem sms z konfiguracją, zainstalowałem, klikając tak,po automatycznej instalacji włączyłem ponownie telefon i WAP działa - włącza się strona PLAY i można ją przeglądać.
    w moim telefonie jest też OPERA mini 5 beta 2 - ale po auto instalacji pracuje chyba w języku słowackim albo czeskim :)) czy ktoś może wie jak w tej operze zmienić ustawienia języka ?
    pozdrawiam tomek
  • Poziom 1  
    Witam,
    ja ostatnio walczyłam z mmsami w myPhone 8825 TV (Dual SIM) w sieci Play. Po małej pomoc ze strony playa (niestety, ale dostałam od nich pakiet danych do wpisania, ale nie dostosowanych do mojego telefonu, zupełnie inne nazewnictwo...)
    Po wielu próbach w końcu mmsy zaczęły działać. Moze komus sie przyda ta konfiguracja:

1) menu/usługi sieciowe/konto danych/ na liscie szukamy playmobile, dajemu opcje/edytuj
    nazwa pliku: play
    APN: mms
    nazwa uzytkownika i hasło: puste
    typ uwierzytelniania: normalna
    reszty nie zmieniałam

2) menu/usługi sieciowe/wap/ustawienia/profile
    wybrać wap play, dać opcje/edytuj i teraz:
    nazwa konta: wap
    strona domowa: http://wap.playmobile.pl
    konto danych: play
    typ połaczenia: HTTP (użyj proxy: TAK, adres proxy: 010.010.025.005, port proxy: 8080)
    po wpisaniu wszystkiego dajemy gotowe, potwierdzamy zapisanie, a następnie koniecznie wchodzimy jeszcze raz w mms dajemy opcje i AKTYWUJ

3)menu/wiadomości/mms/ustawienia wiadomosci/profile/mms play/opcje/edytuj
    nazwa konta: mms
    MMSC adres: http://10.10.28.164/mms/wapenc
    konto danych: play
    typ połaczenia: HTTP (użyj proxy: TAK, adres proxy: 010.010.025.005, port proxy: 8080)
    po wpisaniu wszystkiego dajemy gotowe, potwierdzamy zapisanie, a następnie koniecznie wchodzimy jeszcze raz w mms dajemy opcje i AKTYWUJ

po wszystkim uruchamiamy ponownie telefon. U mnie zadziałało, mam nadzieję, że komus pomogę :)