Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Canon IR1510 JAk wyciągnąc moduł grzejny?

birut 12 Aug 2009 16:44 1424 4
    eseli
    Level 27  
    Witam
    Musisz zdjąć skaner .
    Pozdrawiam
    romchol
    Level 12  
    Przy użyciu małych wkrętaków można go wyjąć z boku trzeba odkręcić obudowy od strony pieca. Odkręcić trzy śrubki mocujące piec odpiąć złączki i możesz go wyjąć z boku bez odkręcania skanera.
    birut
    Level 21  
    Dzięki za odpowiedzi. Rozkręciłem wszystko bo musiałem wczoraj jeszcze dać klientowi. Wprowadziła mnie w błąd górna obudowa za piecem, wydawało sie że bez zdjęcia skanera się nie uda wyciągnąć jej. Ważne że zrobione (harmonijka). Teraz wiem że można prościej dojść do pieca. Zdjęcie czarnej pokrywy pieca to jest nic z założeniem, oczywiście bez ściągania skanera.
    Mam jeszcze inne pytanie mianowicie:
    w kopiarce pod zespołem bębna w czasie czyszczenia wysypał się jakiś proszek, przypominający developer - drobny ale szorstki, toner jest miękki, co to może być ? Bo jak wiem Canon developerów nie używa.

I jeszcze jedno spostrzeżenie:
    Obraz kopiowany z kasety jest przesunięty o 4 mm do tyłu kopiarki z podajnika ręcznego jest OK, tak samo jest przy drukowaniu. Kaseta niby prawidłowo osadzona i ustawiona, czy miał to ktoś?
    leeart

Level 34  
    Jest to do ustawienia po wejściu w tryb serwisowy. Wówczas regulujesz marginesy na kopiach i przesunięcie całego obrazu.