Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Blokowanie połączenia w telefonie SE W910i?

12 Sie 2009 17:08 5060 13
  • Poziom 9  
    Witam, posiadam telefon SE W910i i mam duży problem od kilku dni dostaję non stop obraźliwe sms-y i głuche od osoby której nawet nie znam i pomyślałam sobie, że może jest taka możliwość aby zrobić jakąś blokadę na ten numer telefonu, abym nie dostawała sms-ów i żadnych głuchych. Czytałam instrukcję telefonu ale tam nic nie znalazłam, szukałam również w telefonie taką opcję ale również nic czy jest ktoś w stanie mi pomóc? Będę bardzo wdzięczna. aga:cry:
  • Poziom 43  
    Zobacz, czy nie możesz w ustawieniach połączeń i wiadomości dodać tego numeru na listę blokowanych, czarną listę czy coś takiego.

Pomóc może wizyta u konsultanta Twojej sieci.
  • Poziom 9  
    niestety nic takiego nie ma, szkoda, ale dziękuję za chęci, może ktoś inny wie?
  • Poziom 25  
    Jeżeli masz w Plusie to zapomnij o zablokowaniu. Mam podobny problem - jakiś numer dzwoni do mnie, a gdy ja odbiorę to wtedy mi nalicza koszt połączenia. Niby nie odbierać, ale trochę wkurzające jest gdy o 1 w nocy ktoś ci dzwoni... Zadzwoniłem do BOKu a tam miła pani mi poradziła bym dodał numer do połaczeń blokowanych w telefonie - mam Nokie 3330 i jest to niemożliwe. Potem ta sama pani wytłumaczyła mi, że oni nie maja możliwości zablokowania numeru. Dwa razy dzwoniłem do BOKu i dwa razy uzyskiwałem taka odpowiedź... Niby płacę to i wymagam ale jak widać...
  • Poziom 9  
    a więc nie jestem sama z takim problemem, współczuję, ja też płacę chociaż to mix w orange, czekam może jednak ktoś pomoże
  • Poziom 16  
    Z tego co się orientuję to istnieje taka aplikacja tylko na symbiana. Używam i polecam Blacklist (smartphoneware.com)
  • Poziom 9  
    bardzo przepraszam b2r, ale nie wiem o czym mówisz

Dodano po 12 [minuty]:

tzn wiem, że to oprogramowanie ale głównie chyba dotyczy Nokii czy się mylę? proszę pamiętać, że mój telefon to SE W910i
  • Poziom 31  
    agnes-a napisał:
    a więc nie jestem sama z takim problemem, współczuję, ja też płacę chociaż to mix w orange, czekam może jednak ktoś pomoże

Tzn jak płacisz, odbierając połączenie pobierają Ci coś z konta?
    Jeżeli tak można próbować zainteresować tym policję itd, co to za numer, z polski?
  • Poziom 9  
    nie płacę za połączenie, ale strasznie uciążliwe jest jak ktoś "puszcza głuche" 20 x dziennie i w nocy o 1, 2, 3 itd. poza tym pisze mi strasznie obraźliwe sms-y, gdzie nawet tej osoby nie znam a nie będę podawać przykładu treści smsa bo nie przystoi nawet takich wyrazów pisać, tak numer jest z polski i chyba również jest to orange 511855684
  • Poziom 14  
    Sprawa ewidentnie nadaje się dla policji. Prawo nazywa to złośliwym nękaniem i jest na to stosowny paragraf. Złóż tylko zawiadomienie. Pozdrawiam.
  • Poziom 31  
    Ostatecznie możesz jeszcze zmienić numer, tzn swój numer.
  • Poziom 43  
    Włącz automatyczne odbieranie - jak zacznie bić licznik to może sytuacja się zmieni.