Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Audi A3 car audio do 4 tys zł

12 Sie 2009 19:13 4936 12
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 22  
    Za taką kwotę jak się kompletuje zestaw hi end najlepiej udać się do warsztatu CA/media markt e.t.c odsłuchać głośniki / pobawić się radiem według własnych upodobań
  • Poziom 16  
    Też mam A3 i bez kilku przeróbek drzwi i tapicerki ciężko zrobić tam dobre audio. W oryginalne miejsca (czyli w przykręcenie do tapicerki) wejdą 13 chociaż były przypadki, że ktoś tam upchnął 16. Dowiedz się czy kolega jest skłonny do robienia przeróbek i czy będzie robił to sam. Jeśli tak to pomogę jakimiś rysunkami, bo właśnie kończę szpachlowanie boczków. Miałem zdjęcia, ale niestety zajumali mi aparat i zdjęcia razem z nim :(
  • Poziom 12  
    konstantyno110 napisał:
    Za taką kwotę jak się kompletuje zestaw hi end najlepiej udać się do warsztatu CA/media markt e.t.c odsłuchać głośniki / pobawić się radiem według własnych upodobań

Hi end,ale to chyba nie za 4tys.Mnie samo okablowanie z radyjkiem kosztowalo 2tys,a sprzet mam nie wiecej jak midle end.
    Generalnie chlopaki dobrze prawia,podjedz do jakiegos warsztatu i niech kombinuja.Jak warsztat obrotny to i auta beda staly,wiec odsluchasz co pasuje i juz.Ewentualnie poszukaj tematow podobnych.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 14  
    Dobre audio bez przerubek to raczej nie uda się zrobić. Za tą kwotę to kupił bym radyjko do 1500zł, za 500zł zrobił okablowanie i panele drzwiowe a za pozostałe 2000zł zakupił zestaw przedni i wygłuszył drzwi. Wtedy będze dobry start do powiedzmy wstępu do HiEnd bo tam za samo radio płaci się lekko 4000zl :(
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    W Mielcu masz bardzo poważną firmę działającą w branży CA na pewno warto do nich podjechać.
  • Poziom 16  
    pawelmielec napisał:
    No to nie przemyśleli z tym 13" bo z tego ładnie nic nie zagra, nie wiem czy przeróbka wejdzie w gre, a jeżeli by dać wyższe dystanse pod 16" ? Tyle że wtedy znowu tapicerka...

I tak nie da rady bez przeróbek, bo w tych drzwiach nie ma do czego przykręcić tego panelu. Nie mają one wewnętrznej blachy :(
  • Poziom 12  
    Głębsze głośniki nie wejdą bo zaraz za miejscem na głośnik jest szyna od szyby. więc jak by chciał 16cm z dystansem to bez najmniejszych szans, chociaż przyznam że mi się udało tam upchnąć hertza ECX na pseudodystansie ;D
  • Poziom 21  
    W 13-nastki w ogóle się nie pchaj jeśli nie zamierzasz montować suba. Zrób panele pod 16-stki i przy solidnym wygłuszeniu będziesz zadowolony. Co do radia to mogę polecić ALPINE CDE-104BTi
  • Poziom 12  
    CDE to najniższa seria Alpinek, poszukaj lepiej coś z CDA
  • Poziom 10  
    Polecam starego alpine CDA-7893R
  • Poziom 30  
    Z nowych radyjek szukaj CDA 9887 - grają w porządku i mają procesor dźwieku