Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Myjka ciśnieniowa do 200 zł

13 Sie 2009 15:46 19510 8
  • Poziom 13  
    witam, chciałem kupić myjkę ciśnieniową. Mogę na to przeznaczyć 200 zł. Nie oczekuję wiele, byle by można umyć auto i żeby wytrzymała w miarę długo :) znalazłem na Allegro myjkę Eurom (Euromac) H 101 za 150 zł czy ktos cos o niej słyszał? I czym kierować się przy wyborze myjki ciśnieniowej?
  • Poziom 24  
    Wydajnosć, cinienie, ten pierwszy parametr trudno czasem znaleźć. Tez sobie kupiłem cośw tej cenia firmy Kch.... no i ... ciśnienie lux, lepsze niż na myjniach komercyjnych ale myje słabiej bo wydajność mniejsza, trzeba sie pilnować by lakieru nie uszkodzić. No i dysze mi po roku zaczyna szwankować dysza wibrująca a to moja ulubiona niestety.
  • Poziom 22  
    Karcher albo coś znanych producentów typu bosch itp mowie tak ponieważ sąsiad jak zobaczył u mnie małego karchera to pojechał i sobie kupić i efekt taki że jak mu się zepsuła taka z tesco po gwarancji to serwisu brak a o częściach nie wspomnę podobnie jak z akcesoriami... Wniosek kup żółte a będziesz zadowolony u mnie już 3 rok wyśmienicie śmiga a często jest używana;p
  • Poziom 13  
    Ta myjka ma takie parametry :
    Code:
    Wolty:   AC230V , 50Hz

Moc przyłączeniowa:   1400W
    Klasa zabezpieczenia:   II
    Stopień zabezpieczenia:   IP25
    Szacunkowe ciśnienie:   7MPa
    Max. ciśnienie:   10.5MPa
    Przepływ   6 l/min
    Temperatura:   0-60℃
    Max.wlot ciśnienia:   0.15-0.7MPa
    Poziom dźwięku:   LpA=79 dB(A)
    Moc  dźwięku:   LwA=91 dB (A)
    Wibracje:   2,022m/s2
    Waga:   4 Kg

producent daje 2 lata gwarancji
  • Poziom 24  
    Nie za tęga, mala wydajność ma. I tez odradzam wynalazki pojawiające się promocyjnie we wszelkich marketach.
  • Poziom 21  
    Te najtańsze myjki mają głowice ciśnieniową z plastiku, a to najgorsze dziadostwo , bo jak pęknie to do wyrzucenia skleić się nie da, a serwisu nie ma. Z metalową (aluminiową) głowicą to tylko nową, bo używana będzie miała wytarte cylinderki . Wiem coś o tym bo się tym zajmuję amatorsko.
  • Poziom 13  
    Mogę przeznaczyć max 250 zł. W tej cenie znalazłem myjkę BASS (polska z aluminiową pompą) , Variant ( również z aluminiową pompą) lub Karcher K 2.02 Plus. Którą wybrać?

Zdania rozpoczynamy wielką literą.
    Proszę to poprawić.
    Wpis moderacyjny dotyczy wszystkich piszących w temacie!
    Nie kasować wpisów moderacyjnych!
    [_P_]
  • Poziom 10  
    Mogę jedynie powiedzieć coś na temat Karcher 2.02K. Jest ona przewidziana na około 50 godz. pracy, pompa plastik, naprawa po awarii mało opłacalna. Jeśli już chcesz kupić myjkę, lepiej wydać trochę więcej i kupić firmową, która posłuży dłużej. Polecam myjkę K 520M Karchera, ale to tylko moja opinia.