Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Montaż MID-a Opel Astra F

13 Sie 2009 20:45 13802 14
  • Poziom 9  
    Witam
    mam zamiar założyć sobie komputerek do opla astry z 94 r,mam już wiązkę i komputerek,znalazłem także schemat podłączenia,jakbyście drodzy Koledzy mieli jakieś spostrzeżenia,lub uwagi,proszę piszcie, na pewno ułatwi mi to montaż ,poszukuje także modułu check control do żarówek,jakby ktoś miał w rozsądnej cenie,proszę o kontakt
    pozdrawiam
  • Poziom 9  
    no właśnie z auto kącika też będę korzystać,a ktoś z modułem check control by mi pomógł??
    widziałem na alle... kilka sterowników do świateł , ale pewny nie jestem czy to te
  • Poziom 9  
    no dzisiaj sobie założyłem MID-a
    czekam tylko na manetkę i czujniki Montaż MID-a Opel Astra F

ale mam mały problem
    na zdjęciu napisałem o co chodzi

Montaż MID-a Opel Astra F

bardzo bym był wdzięczny za pomoc
  • Poziom 1  
    Kolego drogi ja mam ten sam problem tzn. nie mam w złączu diagnostycznym pinu d jak sobie z tym fantem poradziłeś?
  • Poziom 43  
    Masz pusty pin D bo w jego miejsce masz wstawic przewod z MID,a(do diagnostyki MID,a tech,em)
  • Poziom 10  
    Znacie kogoś ze śląska kto mógłby mi pomóc w instalacji MID'a ?
  • Poziom 9  
    no właśnie ten kabel jest nie podłaczony,jeszcze go nie zaprogramowałem,bo nie mam gdzie,a jeśli tego pinu d się nie podłaczy,tylko ten drugi to bez problemu będzie można zakodować mida??
    z tego co wiem to ten d jest tylko po to aby można było zobaczyć czy ma jakiś błąd w sobie a ten drugi to właśnie jest od programowanie,ale ręki nie dam sobie uciąć
    pozdrawiam
  • Poziom 9  
    Mam pytanie czy do diesla takie cacko też się to nadaje ?
  • Poziom 14  
    wiesz też jestem ciekaw i ja myślę że da rade ale potem programowanie techem
  • Poziom 12  
    A czy ktoś wie jak podpiąć mida do 16 pinowgo gniazda diagnostycznego?

jak się nie mylę to prawdopodobnie będzie 8 diagnostyka a 12 programowanie, ale jak by ktoś mógł mnie w tym utwierdzić lub poprawić...
  • Poziom 10  
    Witam,
    koledzy co trzeba mieć aby założyć komputer do astry F i gdzie tego szukać z góry dzięki za info!!!!!!
  • Poziom 10  
    ociz w 2 poście od góry podał link z dokładnym opisem co potrzeba i to napisany takim ludzkim językiem.
    Gdzie szukać? np allegro lub ebay albo na forach takich jak Astra Tuning Team, Gsi Klub, Astra Klub Polska, Opel 24 itd itd

Ja rozumiem że czasem wyszukiwarka męczy no ale żeby nawet nie przeczytać tematu który jest krótki bo nawet nie cała strona.
  • Poziom 12  
    SoMeBoDy777 napisał:
    A czy ktoś wie jak podpiąć mida do 16 pinowgo gniazda diagnostycznego?

jak się nie mylę to prawdopodobnie będzie 8 diagnostyka a 12 programowanie, ale jak by ktoś mógł mnie w tym utwierdzić lub poprawić...

Nikt nie chciał opowiedzieć to musiałem sobie sam odpowiedzieć więc tak:

8- programowanie

diagnostyka zostaje nie podłączona (wyciągnąć gdzieś bo po podłączeniu do masy wyświetla błędy na wyświetlaczu)