Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ipaq h1940 potrzebny rom na SD lub... inny pomysł

jarkem 14 Sie 2009 14:57 1382 1
  • #1 14 Sie 2009 14:57
    jarkem
    Poziom 16  

Witam! Uwaliłem h1940... Chciałem zaktualizowac bios do 1.1 i wywaliło słynny ekran z logo hp i 2 x 1.07... Nie dziąła hard reset, nie moge skomunikować sie z urządzeniem po kablu usb (chyba że mam zły kabel) przeczytałem sporo forum, testowałem różne możliwości i nic... Baterie wykładałem na ponad 24 godziny - po włączeniu nadal logo... Po podłączeniu przez usb pokazało mi awarie urządzenia usb... Myśle o zgraniu romu na karte SD i przetestowaniu tego, ale potrzebował bym jakiś obraz z sprawnego ipaq h1940 zgranego r2sd, a potem spróbowałbym sd2r przez mtty, ale skoro nie widzi po usb to i tak pewnie bedzie cięzko... Jakby ktoś mógł zrobić obraz? Bo chyba ten ze strony hp nie mozna tak po prostu zgrac na karte (po formacie sd oczywiscie)... A moze ktoś próbował po JTAGu? Jakiś schemat podłaczenia? Za pomoc bede wdzieczny...

• #2 08 Wrz 2009 08:43
    jarkem
    Poziom 16  

Ipaq uratowany... Pomógł nowo zakupiony przewód usb, modyfikacja rejestru windows, plik z romem, wejście w tryb bootloadera, odczekanie na załadowanie i gotowe... Jak juz wstał to oczywiście z GER zrobiłem ENG (ale nie w edycji hex tylko podmieniając plik po wykryciu wersji w ipaq) i znowu pięknie działa. Teraz juz jest z angielskim romem, nawet po twardym restarcie... Na koniec spolonizowanie Lengiem i wszystko ładniej niż na początku :)

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME