Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nowy Fiat Ducato po 2006 r licznik kilometrów miga

14 Sie 2009 15:38 14870 6
 • Poziom 9  
  Mam Fiata Ducato z 2007 roku 3,0 Jtd 160. Stan kilometrów widnieje na elektronicznym wyświetlaczu w liczniku. Problem polega na tym że po odpaleniu i w czasie jazdy stan kilometrów miga a powinien być wyswietlany stale. Czy jest jakiś sposób na to?
 • Poziom 32  
  Miałem taki przypadek ale powiązany był jeszcze ze złym funkcjonowaniem wskażnika paliwa . Zrób tak jeśli nie masz sprzętu do diagnozy to wypnij wtyczkę od body zasilającą na 15 minut, czasami pomagało, jeśli tu będzie klapa to tylko Examiner i procedura osiowania proxy, wygląda to jakby by body nie widział wskażników , możesz jeszcze odczytać co siedzi za błąd w licznikach
 • Poziom 9  
  Odłączenie zasilania body nic nie dało. Do diagnostyki mam tylko zwykły interfejs ELM 327 i program kasujący check engine który nic mi nie pomoże w tym przypadku.
  A z tym wskażnikiem paliwa to jakie były objawy?
 • Poziom 24  
  A nie zmieniałeś licznika albo ktoś przed tobą.
  Taki objaw jest gdy nastąpi zmiana licznika na inny wszystkie fiaty po 2000 roku to mają.
 • Poziom 9  
  Samochód miał małą stłuczkę. Zachaczyłem górą prawą stroną w przyczepę Tira - instalacja elektryczna nigdzie nie uszkodzona, nawet poduszki nie wystrzeliły i normalnie wróciłem nim do domu. I po wymianie deski czyli licznik, i body były odłączone zaczął migać stan kilometrów.
 • Poziom 1  
  Witam. A czy da się pozbyć tego migania, pomimo wymiany licznika??
  ASAUTO, czy poradziłeś sobie z tym?
 • Poziom 9  
  Na dzień dzisiejszy nie znam sposobu na zlikfidowanie migania. Już się przyzwyczaiłem do tego faktu, ale jak ktoś jest w stanie to naprawić to proszę o kontakt.