Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SE C702 zawiesz się przy uruchamianiu.

14 Sie 2009 22:19 2018 4
 • Poziom 28  
  Witam. Mam problem z telefonem SE C702. Wczoraj wszystko było ok, trochę używałem go do wapu i bateria się rozładowała. Poszedłem spać i w nocy parę razy zasygnalizował rozładowaną baterię, ale go nie podłączałem. Do rana nie wyłączył się. Rano go biorę i chcę wejść do aplikacji ale wyskoczył jakiś błąd, że nie można uruchomić czy coś, do zdjęć także nie można było wejść. Pomyślałem, że może przez baterię, podłączyłem do ładowarki a tu komunikat, że nie można naładować baterii, że mam używać oryginalnej baterii SE, pomimo że taka jest. No to wyciągnąłem baterię i włożyłem z powrotem i od tamtego czasu nie mogę go uruchomić. Jeśli uruchamiam go przyciskiem to zawiesza się na ekranie startowym. A jeśli podłącze ładowarkę to uruchomi się i wyświetli komunikat ten o baterii, a kiedy przytrzymam przycisk włączania to przejdzie do wpisywania kodu pin, jeśli nacisnę wtedy dowolny klawisz to się zawiesza. Jeśli uruchomię tak samo przez ładowarkę lecz bez karty sim, to zamiast wpisywanie kodu pin wyskoczy tapeta (ekran czuwania) ale zawieszony. Da radę zrobić mu jakiś reset? Może mam przepełnioną pamięć telefonu? Jak o sprawdzić ewentualnie jak usunąć pliki? Da radę cokolwiek zrobić? Albo chociaż kontakty odzyskać...
 • Poziom 24  
  Spróbuj naładować baterie zewnętrznym zasilaczem lub w innym telefonie. Ewentualnie jak to nie pomoże będziesz musiał mu wgrać nowy soft ale to na naładowanej baterii.
 • Poziom 28  
  Ładowanie zewnętrzne nie pomaga, telefon zachowuje się tak samo. Raz udało mi się go uruchomić, ale nie miał zasięgu. Sprawdziłem i jest wolne ok 40MB w telefonie, więc to raczej nie wina pamięci. Podłączyłem telefon pod USB i włączył się w tryb pamięci masowej, zrobiłem kopię plików i telefon się ładuje przez USB. Zobaczymy co będzie dalej. Skąd ewentualnie mogę pobrać jakiś soft do C702? Jakieś 2 miesiące temu aktualizowałem soft w dostarczonym oprogramowaniu SE.

  Niestety, niby wygląda jakby bateria się ładowała ale napięcie na baterii spada.
 • Poziom 24  
  W sony ericssonach to normalne szczególnie k550i takie psikusy lubią robić.